PARTNERZY


 

Image

SEEDiA jest firmą technologiczną, która buduje inteligentną infrastrukturę pozwalającą na realistyczną optymalizację usług miejskich i redukcję kosztów nawet o 43%.

Sercem naszego systemu jest oprogramowanie i elektronika, które optymalizują dystrybucję energii z paneli słonecznych. Panel.seedia.city został zaprojektowany w celu integracji inteligentnych rozwiązań, przy jednoczesnej integracji danych produktu SEEDiA z innymi rozwiązaniami miejskimi za pomocą API. Nasze produkty są niezależne energetycznie, zasilane wyłącznie energią słoneczną, komunikują się z chmurą za pomocą protokołów 3G i 4G, co czyni je mobilnymi.

  • jedno narzędzie dla różnych produktów
  • otwarte API
  • integracja produktów zewnętrznych
  • elastyczność platformy

Aplikacja mobilna została stworzona dla mieszkańców i turystów, którzy szukają ładowarki, chcą sprawdzić jakość powietrza lub rozkładu jazdy.

  • lokalizacja GPS urządzeń
  • nawigacja po produktach
  • dane dotyczące jakości powietrza
  • edukacja o redukcji CO2
Image

Siemens Mobility to niezależnie kierowana spółka w grupie Siemens AG. Od ponad 160 lat, Siemens Mobility jest liderem oferującym rozwiązania w branży transportowej i nieustannie unowocześnia swoje portfolio w głównej mierze oparte na taborze kolejowym, automatyce kolejowej, elektryfikacji, kompleksowych systemach pod klucz, inteligentnych systemach kierowania ruchem i usługami powiązanymi. Siemens Mobility pomaga operatorom mobilnym na całym świecie wprowadzać inteligentną infrastrukturę, która przynosi korzyści przez cały cykl pracy, zwiększając zadowolenie pasażerów i usprawniając dostępność urządzeń. W roku rozliczeniowym 2020, który zakończył się 30 września, Siemens Mobility zaksięgował przychód 9,1 miliarda euro i zatrudniał około 38,500 pracowników na całym świecie. Więcej informacji na www.siemens.pl/mobility

Image

Platforma Last Mile Solutions to skalowalna platforma back-end nowej generacji, dostępna jako usługa SaaS (Software-as-a-Service), zaprojektowana do zarządzania stacjami ładowania producentów kompatybilnych z protokołem OCPP 1.5 do 2.0. Platforma dostępna jest dla użytkowników końcowych, zarządców sieci, wspólnot mieszkaniowych, jednostek administracyjnych oraz organizacji rozwijających komercyjne usługi ładowania, oferując wszystkie rozwiązania dla operatora stacji ładowania oraz dostawcy usługi ładowania zgodnie z Ustawą o Elektromobilności. Skalowalność systemu pozwala na jego wykorzystanie w dowolnym modelu biznesowym, od zarządzania pojedynczymi stacjami, do rozliczania całych systemów operatorskich i dostawców usług e-Mobility.

Firma powstała w roku 1997. Do końca roku 2020 obsłużyła ponad 10 milionów operacji ładowania na terenie całej Europy. W chwili obecne platforma obsługuje ponad 31 tysięcy stacji ładowania EV. Poprzez połączenia roamingowe system udostępnia ponad 120 000 stacji ładowania EV.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.