PARTNERZY


 

Image

Iuscase to nowoczesny system do organizacji pracy zespołu prawnego, oferujący integrację z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych. Dzięki temu, poprzez Iuscase prawnik ma dostęp do korespondencji dostarczanej przez PI.
Jedną z wielu praktycznych korzyści Iuscase po zintegrowaniu prowadzonej sprawy z Portalu Informacyjnego Sądu, jest automatyczne pobieranie jedynie nazwy pism udostępnionych w Portalu. Dzięki temu, Portal nie traktuje tych pism jako odczytane. Użytkownik Iuscase sam zdecyduje o pobraniu pisma poprzez naciśnięcie nowego, dedykowanego przycisku.
Iuscase powstał we współpracy z polskimi kancelariami prawnymi i jest odpowiedzią na realne potrzeby polskich prawników.
Zapraszamy na stronę: iuscase.pl

Image

W kilka minut pokażemy Ci wszystkie podstawowe funkcje programu dzięki któremu zaczniesz sprawnie pracować z dokumentami w wersji elektronicznej. Nauczysz się edytować dowolny plik PDF, wyodrębniać tekst z zeskanowanych plików, wyszukiwać treść w zeskanowanym dokumencie, komentować i dodawać adnotacje oraz przetwarzać plik na format umożliwiający jego dalszą edycję. Będziesz w stanie śledzić zmiany w umowach oraz dowiesz się jak chronić i redagować otrzymane dokumenty. Na koniec zaprosimy Cię do darmowych testów i wyślemy słodką niespodziankę !

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.