PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER

dcs.pl
Sp. z o.o. działa na polskim rynku teleinformatycznym od 1996 roku i specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i wspomaganiu utrzymania wysokiej jakości systemów informatycznych. dcs.pl koncentruje się na tworzeniu specjalizowanych aplikacji, integracji komunikacji GSM, SMS, MMS, IVR, fax, e-mail, WWW oraz świadczeniu usług związanych z zarządzaniem infrastrukturą informatyczną i utrzymaniem usług dla Klientów w modelach hostowanych Software as a Service.
Jednym z czołowych rozwiązań dcs.pl przeznaczonych dla sektora ubezpieczeń jest system Applan Business Platform (ABP). To autorskie rozwiązanie w sposób kompleksowy umożliwia m.in. zarządzanie sprzedażą, produktami, siecią sprzedaży, likwidację szkód, raportowanie online i pełną integracją z UFG. Poza tym system ABP oferuje najlepszy współczynnik Time To Market na rynku. Z rozwiązania tego korzystają m.in. Benefia, Generali czy Polins.
Do Klientów dcs.pl należą firmy z takich branż jak telekomunikacja, bankowość ubezpieczenia, media, marketing oraz instytucje administracji publicznej. Produkty i rozwiązania dcs.pl ułatwiają zarządzanie firmą, kontakty z klientami, dostawcami i partnerami, obsługę kontraktów i umów, zarządzanie komunikacją marketingową w tym elektroniczną.

PARTNER

Tide Software już od 10 lat dostarcza zaawansowane usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Z naszych rozwiązań korzystają 3 z 5 największych polskich banków oraz 6 z 10 największych firm windykacyjnych. Pracujemy bezpośrednio zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi operatorami GSM i telefonii stacjonarnej. Jesteśmy autorem nowoczesnego systemu dla contact center, wspierającego wielokanałową komunikację (głos, SMS, email, chat, video). Umożliwiamy swobodne łączenie kanałów komunikacji i agregowanie danych o potencjalnych i obecnych klientach zgodnie z RODO, KNF, UOKiK i UKE.

PATRONAT HONOROWY

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych to związek pracodawców, którzy wspólnie chcą zmienić obraz branży pożyczek pozabankowych i zgadzają się, że warto promować i stosować najwyższe standardy biznesowe i etyczne. Domeną firm zrzeszonych w Związku jest udzielanie szybkich, krótkoterminowych pożyczek pozabankowych przez internet. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych zrzesza większość rynku internetowych pożyczek pozabankowych w Polsce. Jego członkami są firmy, które stosują i promują najwyższe standardy biznesowe i etyczne i którym zależy na zmianie postrzegania branży pożyczek pozabankowych na rynku.

Polska Kancelaria Brokerska od początku prowadzonych działań brokerskich, za główny cel stawiała sobie spełnianie potrzeb i oczekiwań Klienta na jak najwyższym poziomie, a dziś - jako doświadczony broker, może poszczycić się faktem, że ponad 80% ich Partnerów ceni sobie długoterminową wieloletnią historię wspólnej pracy. Kierują się mottem: Zawsze po Twojej stronie.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców powstała 27 października 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, zarządzające informacją gospodarczą, sprzedające produkty odwróconej hipoteki w modelu sprzedażowym oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej. Misją Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce.

€uropejska Federacja Doradców Finansowych Polska (€FFP Polska) to niezależne, międzynarodowe Stowarzyszenie działające na rzecz rozpowszechniania i potwierdzania wysokich standardów wykonywania zawodu Doradcy Finansowego w Polsce. €FFP Polska jest organizacją całkowicie niezależną, nie jest powiązana z żadną instytucją finansową. Stowarzyszenie powstało w 2007 roku jako organizacja partnerska niemieckiej €uropejskiej Federacji Profesjonalistów Finansowych z siedzibą w Bad Homburg.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki