PARTNERZY


 

Image

Grupa Veolia w Polsce od ponad 20 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu w Polsce, oferującym innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb klientów. Tworzy i wdraża systemy efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska.
Jako Veolia Industry Polska świadczymy kompleksowe usługi energetyczne i multitechniczne dla obiektów przemysłowych, biurowych, handlowych i logistyczno - magazynowych. Oferujemy naszym Klientom optymalne i kompleksowe rozwiązania.
W branży logistycznej obsługujemy największych graczy na rynku nieruchomości komercyjnych w tym ponad 50 hal logistycznych w Polsce, obiekty przemysłowe (w tym obiekty branży spożywczej oraz Data Center), największe centra handlowe, biurowce, a także różnorodne obiekty użyteczności publicznej.
Łączymy wiedzę operacyjną i inżynierską z długoletnim doświadczeniem w zarządzaniu obiektami oraz mediami, aby zapewnić najlepsze, efektywne energetycznie rozwiązania, generujące oszczędności dla naszych Klientów.
Zespół Veolia Industry Polska otrzymał pierwszy w Polsce certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Energią, zgodnego z normą europejską EN 50001:2011. Audyt (British Standards Institution Polska) potwierdził wdrożenie i stosowanie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania zużyciem energii oraz efektywnego jej wykorzystania.

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera //pirbinstytut.pl/@SonyProEurope%20/%20www.twitter.com/sonyproeurope">@SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.