PARTNERZY


 

Image

Huawei jest niezależną, prywatną firmą, która dostarcza technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Działając w ponad 170 krajach i regionach zatrudnia blisko 188 000 pracowników, obsługując ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie. Na rynku Polskim istnieje od 16 lat.

Dostarczając zintegrowane rozwiązania w czterech kluczowych domenach — sieci telekomunikacyjne, IT, inteligentne urządzenia i usługi w chmurze — Huawei EBG angażuje się w dostarczanie technologii cyfrowej każdej osobie, do każdego domu i organizacji, dla w pełni połączonego, inteligentnego świata.

Image
Image

Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 10 lat tworzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględniła wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.

Image

Vertiv łączy rozwiązania z zakresu infrastruktury, oprogramowania, analityki i bieżącej obsługi, aby zapewnić nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów, a także ich rozwój wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed dzisiejszymi środowiskami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Globalna siedziba firmy Vertiv znajduje się w Columbus w stanie Ohio w USA, firma zatrudnia na całym świecie około 20.000 osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach. Biuro Vertiv Poland zlokalizowane jest w Warszawie. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.Vertiv.pl.

Image

Marken Systemy Antywirusowe od 21 lat funkcjonuje w branży IT, specjalizując się w rozwiązaniach do ochrony komputerów, sieci oraz danych.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender, jednego ze światowych liderów systemów bezpieczeństwa. Bliska współpraca z tym producentem pozwala iść z duchem czasu i realizować innowacyjne projekty, w których coraz częściej wykorzystuje się sztuczną inteligencję, mechanizmy uczenia maszynowego czy środowisko chmurowe. Segment systemów bezpieczeństwa jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów rynku nowych technologii, zaś firmy wdrażające rozwiązania do ochrony zasobów IT należą do największych innowatorów. Dzieje się tak, ponieważ walka z cyberprzestępcami wymaga od firm wdrażających zabezpieczenia dużej otwartości na potrzeby rynku, a także ciągłego unowocześniania i powiększania portfolio. W przypadku Marken Systemy Antywirusowe jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie produktów i usług, a także zespołowi specjalistów, z których część związana jest z firmą od samego początku. Pracownicy świadczą bezpłatną pomoc techniczną w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionych aplikacji oraz urządzeń. Ponadto służą fachową poradą przy wyborze rozwiązań bezpieczeństwa, tak aby idealnie je dopasować do posiadanych zasobów informatycznych oraz zminimalizować ryzyko. Marken Systemy Antywirusowe legitymuje się bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi różnych grup klientów, począwszy od użytkowników indywidualnych, hurtowych aż po salony i sieci sklepów komputerowych.

Marken Systemy Antywirusowe posiada liczne wyróżnienia otrzymane zarówno od producentów, dystrybutorów, jak i niezależnych ekspertów. Są one świadectwem jakości i determinacji w walce z cyberprzemocą.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.