PARTNERZY WYDARZENIA

VoiceLab należy do światowej czołówki firm technologicznych zajmujących się rozpoznawaniem oraz rozumieniem mowy, analizą mowy oraz biometrią głosową. Tworzymy algorytmy oparte na sztucznej inteligencji dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie Conversational Intelligence czyli automatyzacji obsługi klienta, analizy rozmów telefonicznych oraz weryfikacji biometrycznej głosu dla potrzeb call center, aplikacji mobilnych oraz www. Firma VoiceLab jest liderem Voice Bankingu w Polsce. Nasze systemy rozpoznawania mowy zostały wdrożone w Banku Alior, Banku NEST, DHL w Sądach Okręgowych, TVP oraz w branży medycznej. Bankowość głosowa firmy VoiceLab otrzymała wyróżnienie w konkursie Lider Informatyki oraz drugie miejsce w plebiscycie „Złoty Bankier” za najlepsze produkty i usługi finansowe w kategorii innowacja finansowa roku. VoiceLab otrzymał ZŁOTY MEDAL na targach INTARG w Katowicach, za system rozpoznawania mowy wykorzystany w aplikacji do dyktowania dokumentów.

Voicetel Communications S.A. na rynku polskim jest liderem w obszarze technologii Smart Speech, służących do obsługi automatycznego dialogu głosowego. W maju 2016 roku firma zadebiutowała na warszawskiej giełdzie. Rozwiązania firmy łączą metody przetwarzania języka naturalnego, technologię rozpoznawania mowy oraz sztuczną inteligencję. Celem firmy jest tworzenie i doskonalenie narzędzi do prowadzenia inteligentnego dialogu głosowego pomiędzy robotem a człowiekiem, pozwalającego na przyjmowanie dowolnego rodzaju dyspozycji człowieka. Tym samym firma dąży do wyznaczania najwyższych standardów branżowych i kreowanie świadomości społecznej poprzez dostarczanie łatwo dostępnych i prostych w obsłudze produktów.

teamLeaders tworzą pasjonaci. Ludzie pracujący w naszej firmie od lat 90-tych zajmują się wdrażaniem systemów informatycznych. Przechodząc przez kolejne etapy rozwoju firmy poznawaliśmy nowe produkty, od systemów finansowo księgowych poprzez zintegrowane systemy ERP i systemy zarządzające obiegiem dokumentów aż po CRM, marketing automations oraz systemy wykorzystujące algorytmy AI. Nasi pracownicy współpracowali z największymi dostawcami oprogramowania biznesowego w Polsce jak Great Plains Software, Logotec Engineering, Siebel, Oracle, Update/Aurea, SARE, Pivotal, IBM. Od trzech lat zajmujemy się problematyką wykorzystania algorytmów AI w komunikacji z klientami, budowaniem baz wiedzy pod rozwiązania dialogowe (chatbot), analizowaniem danych nieustrukturyzowanych (data mining).

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki