PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER

Atende S.A. jest jedną z wiodących firm informatycznych w Polsce, notowaną na GPW od 2012 r. Od 27 lat realizuje zaawansowane technologicznie projekty IT. Firma specjalizuje się w integracji infrastruktury informatycznej (m.in. sieci, systemy obliczeniowe, centra danych, bezpieczeństwo), a także wusługach (m.in. projektowanie i doradztwo informatyczne, utrzymanie i serwisowanie systemów, rozwiązania oparte o technologię blockchain, outsourcing IT, Cloud Computing). Atende to także grupa kapitałowa, w skład której wchodzi osiem spółek zależnych. Oferująone własne rozwiązania w zakresie oprogramowania i usług IT.Ich obszary specjalizacji obejmują m.in. innowacyjne oprogramowaniedo dystrybucji treści multimedialnych, inteligentne opomiarowanie sieci energetycznych i systemy cyberbezpieczeństwa (Atende Software), system operacyjny czasu rzeczywistego i oprogramowanie powiązane dla systemów wbudowanych (Phoenix Systems), projektowanie układów elektronicznych (OmniChip), oprogramowanie do zarządzania jednostkami samorządu terytorialnegoi administracji centralnej (Sputnik Software), rozwiązania informatyczne dla sektora opieki zdrowotnej (Atende Medica), nowoczesne usługi zdalnego utrzymania systemów IT (TrustIT), analizę danych w technologii Big Data (Energy Data Lab) oraz usługi konsultingowe i programistyczne (A2 CustomerCare).
Więcej informacji pod adresem www.atende.pl.

PARTNER

VECTO Sp. z o.o. działa od 2008 roku. Firma łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii. Spółka dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT dla firm. Oferuje kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL EMC. Wszystkie prace wdrożeniowe wykonuje zespół certyfikowanych, doświadczonych inżynierów.

W 2018 roku, VECTO została uhonorowana prestiżowym tytułem Diamentu Forbesa. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które w ciągu ostatnich trzech lat rozwijały się najszybciej i osiągnęły największy wzrost. Wśród najważniejszych kryteriów znalazły się również takie elementy, jak wartość majątku, wiarygodność biznesowa i brak negatywnych zdarzeń prawnych. Za rzetelne opracowanie wyników odpowiada redakcja magazynu Forbes oraz wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska. VECTO jest autorem raportu „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2019”, stanowiącego analizę świadomości zagrożeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, stosowanych przez polskie firmy.
 

PATRONAT HONOROWY

Międzynarodowy Instytut Innowacji Nauka – Edukacja – Rozwój  (MII) inicjuje i wspomaga współpracę badawczo-rozwojową podmiotów gospodarczych z ośrodkami naukowymi, badawczymi  i edukacyjnymi w kraju i za granicą oraz promuje krajowy dorobek w dziedzinie inteligentnego rozwoju  w tym  innowacyjno – wdrożeniowe i nowatorskie rozwiązania w nauce i edukacji na forum międzynarodowym. Fundacja w realizacji swoich celów statutowych prowadzi współpracę krajową i międzynarodową z władzami rządowymi, jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami prywatnymi i publicznymi sektorów edukacji, sektorów gospodarki i organizacji pozarządowych. Prowadzi działalność badawczą, rozwojową, analityczną i ekspercką i w tym zakresie podejmuje działania marketingowe, wydawnicze i informacyjne oraz organizuje konferencje, debaty, fora gospodarcze oraz kursy, wykłady, szkolenia specjalistyczne. Fundacja wspiera międzynarodową działalność upowszechniającą naukę.

PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki