PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER SREBRNY

Dotpay i eCard to dwie silne marki, które połączyły się, aby uzyskać pozycję lidera na rynku e-płatności. Razem oferują kompleksową obsługę wszystkich metod płatności: Dotpay – w segmencie PayByLink, czyli szybkie transfery oraz płatności w różnych walutach i przelewy mobilne; eCard –  usługi z zakresu transakcji kart płatniczych np. POS lub online dla e-commerce. Obecność na rynku od ponad 17 lat sprawia, że firmy łącznie obsługują ponad 30 tys. klientów, zapewniając rozwiązania dedykowane dla rynku lokalnego i międzynarodowego. www.ecard.pl www.dotpay.pl

PARTNER

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 90-osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Vistula, W.KRUK, Wólczanka, FASHION HOUSE Group, 5.10.15., Golden Rose, Hendi, SCA, Monnari, New Balance Poland, R-GOL, czy SFMeble. W ostatnich latach, firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie. Pojawiła się również w rankingu FT1000, organizowanym przez Financial Times i Statista.

PATRONAT HONOROWY

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie jest centrum edukacyjnym kształcącym w zakresie branż kreatywnych z obszaru mody oraz sztuki kulinarnej. Te pozornie odległe płaszczyzny tematyczne mają wiele wspólnych mianowników - począwszy od otwarcia na nowe trendy i modę, dostrzeganie zmian w otaczającym nas świecie, nastawienie na niekonwencjonalne i twórcze działania przy jednoczesnym uwzględnianiu oczekiwań klientów, znajomość technik i technologii właściwych dla danej specjalności projektowej, a skończywszy na zrozumieniu aspektów biznesowych i zarządczych, warunkujących właściwe funkcjonowanie na rynku.

GŁÓWNY PATRONAT MEDIALNY

 

 Targi Mody Poznań – największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży fashion. Uczestnicy mają okazję poznać ciekawe marki z różnych części świata, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu marketingu i sprzedaży, a także zobaczyć najnowsze trendy na wybiegu. Event organizowany jest dwa razy w roku w halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Najbliższa edycja potrwa w dniach 21-22 lutego 2018 r.

 

Polska Moda – niezależny projekt promocji polskich marek. Program wyróżnia w 100% polskich producentów za jakość i doskonałe wzornictwo. Polska Moda pomaga w rozpoznawalności marki wśród konsumentów oraz klientów biznesowych.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki