PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY

Od 2004 roku firma Adtech specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań mobilnych, takich jak mobilne drukarki faktur i etykiet, przemysłowe drukarki etykiet oraz komputery mobilne dla firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem oraz autoryzowanym centrum serwisowym sprzętu marek Sewoo oraz Bluebird. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Zapewniamy materiały eksploatacyjne, w tym różnego rodzaju etykiety, taśmy TT, papier do wydruków termicznych i termo-transferowych. Posiadamy sprzęt do rozwiązań opartych na technologii RFID. Oferujemy oprogramowanie wspomagające tworzenie i wydruk etykiet samoprzylepnych. Współpracujemy z instytucjami państwowymi różnego szczebla oraz przedsiębiorstwami prywatnymi, niejednokrotnie bardzo dużymi spółkami giełdowymi. Bardzo wysoka jakość oferowanych przez nas urządzeń oraz atrakcyjna cena bezustannie są doceniane przez użytkowników, co skutkuje stałym wzrostem sprzedaży i zadowoleniem naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

PARTNER

IDEA commerce esolutions to agencja interaktywna specjalizująca się eCommerce - projektujemy i wdrażamy najwyższej klasy rozwiązania IT, które pomagają firmom w skutecznej sprzedaży online. Naszymi klientami są mocne marki będące liderami w swoich branżach. Wśród nich, z branży fashion są to: Lilou, Eoryginalne, Pyskaty Zamsz, Minty Dot. W strukturach IDEA commerce solutionspracują certyfikowani deweloperzy Magento, specjaliści PrestaShop, kreatywni stratedzy i project managerowie, utalentowani programiści, pomysłowi graficy oraz pomocni konsultanci helpdesk. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, stale pogłębiamy wiedzę i rozwijamy nasze usługi, by razem z nimi kwitły biznesy naszych partnerów. Sklepy internetowe w oparciu o oprogramowanie Magento i PrestaShop, aplikacje mobilne, autorskie systemy ERP dla e-commerce oraz inne narzędzia biznesowe wspomagające handel elektroniczny to nasza specjalność.

PARTNER

WearFits, to wirtualna przymierzalnia dla branży e-commerce działająca w pełni online. Oferujemy nową jakość wizualizacji i sprzedaży ubrań oraz obuwia w Internecie z doradcą komfortu. Umożliwiamy zaawansowaną symulację wyglądu i dopasowania odzieży na sylwetce użytkownika w 3D lub AR a także trójwymiarową prezentację obuwia w sklepach internetowych. Zwiększamy konwersję sprzedaży, zmniejszamy ilość zwrotów produktów  i polepszamy doświadczenia zakupowe klientów.

PATRONAT HONOROWY

Polska Izba Przemysłu Skórzanego to organizacja branżowa prowadzącą swą działalność na rzecz przemysłu skórzanego od 1989 roku. Stowarzyszenie wspiera swoich członków poprzez współpracę z władzami krajowymi i lokalnymi, instytucjami i organizacjami polskimi i międzynarodowymi zainteresowanymi rozwojem przemysłu skórzanego, popularyzuje szkolnictwo zawodowe w sektorze obuwniczym, podejmuje inicjatywy zmierzające do ochrony krajowego rynku przed nieuczciwą konkurencją, jak również prowadzi szeroko pojęte działania promocyjne polskiego przemysłu skórzanego, także na arenie międzynarodowej. Przynależność do Izby zapewnia członkom szereg korzyści tj. możliwość wystawiennictwa na targach branżowych, udział w misjach gospodarczych, specjalistyczne szkolenia, dostęp do aktualnych informacji branżowych i ofert biznesowych, bezpłatną reklamę w serwisach internetowych, usługi rzeczoznawców.

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to ogólnopolska organizacja zrzeszająca brafitterki - właścicielki sklepów i salonów z bielizną, w których biustonosze dobierane są w sposób profesjonalny i z zachowaniem najlepszych praktyk. Przez dobry brafitting rozumiemy nie tylko prawidłowy dobór biustonoszy, ale także otwartość na kobiety i ich oczekiwania. W podejmowanych w ramach Stowarzyszenia inicjatywach, dzielimy się naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem. Angażujemy się w ważne społecznie kwestie np. związane z profilaktyką raka piersi. Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to także grono pewnych siebie, przedsiębiorczych kobiet, które jednocześnie są serdeczne, pełne ciepła i empatii.

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to dwuletnie szkoły kształcące w kreatywnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy: artystyczne projektowanie ubioru, fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, konstrukcja  ubioru. W KSA stawia się przede wszystkim na zajęcia praktyczne, nie rezygnując jednak z niezbędnej teorii. Już w trakcie nauki słuchacze mogą uczestniczyć w międzynarodowych wydarzeniach organizowanych przez szkołę tj. Cracow Fashion Week czy wystawa fotografii Focus on Fashion. Nieformalna, żywa atmosfera panująca w szkole tworzy interdyscyplinarną społeczność młodych artystów. Cenione dyplomy KSA otwierają drzwi do kariery. Absolwenci znajdują zatrudnienie w polskich i zagranicznych firmach. Wielu z nich zakłada własne, świetnie prosperujące przedsięwzięcia.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska jest organizacją zrzeszającą 230 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego, w tym największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne, firmy technologiczne oraz reklamodawców. Jego głównym celem jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie wykorzystania internetu jako skutecznego narzędzia prowadzenia biznesu i komunikacji marketingowej. Propaguje skuteczne rozwiązania e-marketingowe i reklamowe, oraz tworzy, prezentuje i wdraża branżowe standardy jakościowe. Jest organizatorem konferencji (Forum IAB, IAB HowTo), konkursów (MIXX Awards), warsztatów i szkoleń (Akademia DIMAQ). Jednym z flagowych projektów IAB Polska jest DIMAQ – standard kompetencji oraz program certyfikujący wiedzę z dziedziny e-marketingu

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie to niepubliczna Uczelnia, zajmująca się kompleksowym i profesjonalnym nauczaniem w dziedzinie charakteryzacji teatralno - filmowej, kostiumu i rekwizytu scenicznego oraz projektowania graficznego. WSA z sukcesami współpracuje z czołowymi instytucjami kultury oraz uczestniczy w największych wydarzeniach kulturalnych w Polsce i na Świecie prezentując, pełne twórczej wyobraźni prace studentów. Ma na swoim koncie pokazy między innymi na scenie takich instytucji jak: Opera Drezdeńska w Niemczech, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Muzeum Króla Jana III w Wilanowie, Zamek Królewski w Warszawie, Łazienki Królewskie w Warszawie, czy Politechnika Warszawska.

PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.