PARTNERZY WYDARZENIA

Firma iPCC to zespół specjalistów, który wyrósł z wieloletniej pracy z systemem klasy ERP Movex (poprzednia wersja systemu informatycznego Infor M3), którego właścicielem była firma Lawson. W 2008 roku stworzyliśmy firmę Polish Consulting Company, która, po przejęciu firmy Lawson przez Infor, jako polski partner korporacji Infor, zajmuje się dostarczaniem i wdrożeniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (systemy klasy ERP i około-ERP), w szczególności systemu Infor M3. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce i za granicą. W kwietniu 2016 r. firma Polish Consulting Company zmieniła nazwę na iPCC.
Doświadczenie pozwala nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie klientom rozwiązań, które przeszły pozytywną weryfikację w praktyce. Nasze wdrożenia w zakresie produkcji i dystrybucji to nie tylko wiedza z zakresu systemów informatycznych klasy ERP, ale także zastosowanie nowatorskich rozwiązań i narzędzi IT specyficznych dla konkretnej branży (dotyczy to m.in. przemysłu spożywczego, drzewno-meblarskiego, modowego, a także branż dystrybucji oraz wynajmu i serwisu maszyn i urządzeń).
Zespół iPCC składa się z kierowników projektów / audytorów, konsultantów biznesowych specjalizujących się w zarządzaniu: finansami, łańcuchem dostaw, produkcją, a także konsultantów technicznych/programistów, architektów rozwiązań oraz konsultantów kontraktowych.

Grupa Datarino to wiodący podmiot na rynku Big Data, twórca nowatorskiej platformy marketingowej Cluify umożliwiającej docieranie do odbiorców na podstawie miejsc, jakie odwiedzają w świecie rzeczywistym. Może to być sklep konkurencji, popularne wydarzenie w mieście lub park biznesowy - każda lokalizacja, w której z dużym prawdopodobieństwem można spotkać grupę docelową marki. Wystarczy, że użytkownik założy konto w internetowym panelu, zaznaczy interesujące go miejsca i zleci uruchomienie kampanii. Cluify jako jedyne narzędzie na rynku pozwala na pomiar skuteczności reklamy offline - po zakończonej kampanii reklamowej użytkownicy w łatwy sposób sprawdzą, ilu odbiorców reklamy faktycznie odwiedziło ich sklep.

W skład grupy wchodzi również datarino.financial - autor rozwiązań FinTech dla instytucji finansowych oraz RinoApps - studio gier i aplikacji mobilnych.

Nasz poprzedni projekt, Fakturownia, zyskał na tyle duże grono klientów, że odpowiadanie na ich pytania zaczęło wymagać naprawdę dużych nakładów czasu i wysiłku. Przetestowaliśmy wiele popularnych programów helpdeskowych, ale okazały się być zbyt uciążliwe w obsłudze. Dlatego stworzyliśmy Sugestera - potrzebowaliśmy prostego, wydajnego narzędzia do obsługi klientów. Tak powstał nasz system - helpdesk i CRM zbudowany z myślą o przedsiębiorcach.

PATRONAT HONOROWY

Konfederacja LEWIATAN - najbardziej wpływowa polska organizacja biznesowa, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Dba o trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego. Są głosem biznesu. Skupiają ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Są członkiem Rady Dialogu Społecznego. Jako jedyna reprezentatywna organizacja polskich pracodawców mają przedstawicielstwo w Brukseli i należą do BusinessEurope - największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE. Skutecznie zabiegają o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dbają o ich wizerunek. Monitorują bariery dla przedsiębiorczości i przygotowują własną ekspertyzę makroekonomiczną. 

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki