PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. Stawianie klienta na pierwszym miejscu sprawiło, że marce zaufały setki milionów osób w ponad 120 krajach, czyniąc firmę światowym liderem rynku WLAN.
Dzisiaj, gdy nasze cyfrowe życia stają się coraz ważniejsze, TP-Link jest gotów sprostać wyzwaniom jutra. Poza efektywnymi urządzeniami sieciowymi dla domu i firmy, oferuje liczne akcesoria, banki energii i rozwiązania smart home.

PARTNER

W NETGEAR, przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Nasze rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Zaprojektowane właśnie dla Ciebie.

W działalności gospodarczej zaufanie jest podstawą wszystkiego. A w rozwiązaniach sieciowych, zagadnienie to staje się szczególnie priorytetowe. Niezależnie od tego, czy jest to mała firma z dużymi marzeniami czy średnia organizacja, gotowa do uczynienia kolejnego kroku, niezbędne jest pełne bezpieczeństwo w dostępie do danych i koncepcji, połączeń do zdalnych lokalizacji oraz udostępnianie pracownikom potrzebnych do pracy narzędzi. W NETGEAR oferujemy rozwiązania sieciowe i ich zabezpieczenia bez kosztów i złożoności, typowych dla nadętych projektów informatycznych. Nasz asortyment zaawansowanych, niezawodnych w działaniu i finansowo przystępnych produktów oferuje dodatkowo łatwość ich instalacji i konserwacji. Dostarczamy rozwiązania, na których można polegać, a dzięki nim, właściciel firmy może poświęcać więcej czasu na to, co jest najważniejsze – jej wzrost i rozwój.

PARTNER

Voicetel Communications S.A. na rynku polskim jest liderem w obszarze technologii Smart Speech, służących do obsługi automatycznego dialogu głosowego. W maju 2016 roku firma zadebiutowała na warszawskiej giełdzie. Rozwiązania firmy łączą metody przetwarzania języka naturalnego, technologię rozpoznawania mowy oraz sztuczną inteligencję. Celem firmy jest tworzenie i doskonalenie narzędzi do prowadzenia inteligentnego dialogu głosowego pomiędzy robotem a człowiekiem, pozwalającego na przyjmowanie dowolnego rodzaju dyspozycji człowieka. Tym samym firma dąży do wyznaczania najwyższych standardów branżowych i kreowanie świadomości społecznej poprzez dostarczanie łatwo dostępnych i prostych w obsłudze produktów.

PARTNER

Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku. Oferuje usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Jej rozwiązania, głównie autorskie oprogramowanie contact center, są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze klientów oraz zarządzaniu.
Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication. Jej usługi zyskują uznanie klientów i zdobywają nagrody (np. „najlepszy produkt dla biznesu 2014” w kategorii telekomunikacja czy „najlepszy produkty dla MSP 2015” w rankingu Gazety Finansowej). W związku z szybkim rozwojem, Focus Telecom dwukrotnie znalazł się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Z usług spółki skorzystało już ponad 2 tysiące firm. W firmie pracuje ponad 50 osób, w większości menedżerowie, którzy dysponują wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej oraz programiści specjalizujący się w projektowaniu systemów informatycznych.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PRIB Company. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki