PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER
Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 80 000 pracowników w 86 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.
http://global.epson.com
Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1750 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2016 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro. http://www.epson.pl
Wizja środowiskowa 2050
http://eco.epson.com

PARTNER
Grupa Helion S.A.
to wydawca literatury specjalistycznej obecnej w siedmiu segmentach rynku książki: informatycznym, biznesowym, beletrystycznym, poradników (psychologicznych i ogólnotematycznych), a także przewodników turystycznych. Należą do niej następujące marki: Helion, Helion Edukacja, Onepress, Editio, Sensus, Septem, Bezdroża, Ebookpoint.pl, Videopoint. W ostatnich latach uzupełniliśmy ofertę wydawniczą o książki literackie (Editio).Grupa Helion stawia również na nowe technologie - posiada jedną z czołowych księgarni ebookowych w Polsce - ebookpoint.pl, serwis Videopoint.pl dla fanów innych form edukacji oraz platformy bibliotek cyfrowych NASBI i OSBI. Wykorzystujemy doświadczenia płynące z różnych sektorów rynku, by razem podążać za potrzebami Czytelników.

PATRONAT HONOROWY

Konferencja Rektorów Zawodowych Szkół Polskich powstała na Zjeździe Założycielskim w Warszawie 15 grudnia 2005 r. na podstawie art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164 poz. 1365). Do jej zadań należy m.in. podejmowanie działań na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego, troska o dostosowanie polskiego systemu edukacyjnego do standardów europejskich, koordynowanie współpracy między uczelniami, reprezentowanie szkolnictwa wyższego oraz przygotowywanie opinii dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego została założona w 2010 roku z inicjatywy pracowników naukowych uczelni województwa śląskiego oraz środowisk nauczycielskich regionu. Organizacja jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000370947. Nadzór nad działalnością FREiSW sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Fundację współtworzą naukowcy, psychologowie, pedagodzy, menadżerowie nauki, przedstawiciele środowisk biznesowych i doradcy zawodowi. Organizacja prowadzi działalność o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Fundacja powstała z potrzeby prowadzenia wszechstronnych działań wspierających rozwój oświaty, nauki i sektora doradztwa zawodowego, a także gospodarki opartej na wiedzy, innowacyjności, kapitału społecznego i społeczeństwa uczącego się.

Polski Uniwersytet Wirtualny powstał w 2002 roku. Od ponad dekady jest liderem wśród uczelni e-learningowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Polski Uniwersytet Wirtualny zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji. Współpracujemy z ok. 2 tys. nauczycieli akademickich i praktyków z wybranych dziedzin, a nasi studenci korzystają z e-biblioteki w postaci kilkuset multimedialnie opracowanych przedmiotów i kursów z e-podręcznikami.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki