PRELEGENCI


 

Image

Maciej Martinek - Security Consultant, Clico

jest inżynierem konsultantem w firmie CLICO z 8 letnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa. W ramach swoich codziennych obowiązków wspiera klientów i partnerów na etapie zaawansowanych konsultacji technicznych, implementuje rozwiązania z portfolio CLICO, prowadzi szkolenia autoryzowane i autorskie oraz pracuje przy audytach bezpieczeństwa. Posiada liczne certyfikaty branżowe na poziomie eksperckim wiodących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa, takich jak: Palo Alto Networks, Exabeam, Rapid7, Tufin, Radware czy FireEye. 

Image

Marcin Szymański -  IT Security Consultant, Clico

związany z bezpieczeństwem IT od ponad dekady. Ma za sobą wiele projektów i wdrożeń czesto łączcych wiele dziedzin (cybersecurity, systemy sieciowe, datacenter). W ramach swoich codziennych obowiązków wspiera klientów i partnerów na etapie zaawansowanych konsultacji technicznych oraz pracuje przy audytach bezpieczeństwa.

Image

Szymon Poliński - Systems Engineering Manager, Fortinet

Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych (R&S, Data Center, Security, Mobility). Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych dla największych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. Pasjonat sieci bezprzewodowych.

Image

Piotr Kupczyk - Dyrektor biura komunikacji z mediami, Kaspersky Lab Polska

Absolwent wydziału Informatyki na Politechnice Częstochowskiej. W branży cyberbezpieczeństwa od 1999 r. Zaczynał od działu technicznego, gdzie odpowiadał za testowanie rozwiązań bezpieczeństwa, świadczenie pomocy technicznej i tworzenie polskojęzycznych wersji interfejsów. Obecnie obejmuje stanowisko dyrektora biura komunikacji z mediami i odpowiada za komunikację korporacyjną firmy, a także za działalność merytoryczną i edukacyjną z zakresu cyberbezpieczeństwa. Autor artykułów publikowanych w serwisach online firmy Kaspersky Lab Polska i prasie oraz doświadczony prelegent.

Image

Rafał Barański - Prezes Zarządu, braf.tech

Absolwent informatyki ze specjalizacją w bezpieczeństwie, szyfrowaniu oraz zarządzaniu bazami danych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W braf.tech odpowiada za kontakty biznesowe oraz nadzór architektoniczny i merytoryczny nad najważniejszymi projektami firmy. Z IT związany od 2001 roku. W swojej dotychczasowej karierze pracował dla firm z branży gamingowej, finansowej oraz informatycznej. Wykorzystując swoje doświadczenie, założył OutLN Development Studio, które następnie przekształciło się w braf.tech sp. z o.o. Jest szczególnie dumny z projektu SaraNext, tj. systemu IAM (Identity and Access Management), stworzonego dla globalnej firmy technologicznej ABB i wykorzystywanego przez wszystkich jej pracowników. Dbanie o satysfakcję klientów oraz dobro pracowników uważa za najważniejsze aspekty swojej pracy.

Image

Ewa Żak-Lisewska - Dyrektor ds. rozwoju, braf.tech

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia romańska ze specjalizacją w zarządzaniu i administracji, w ramach którego odbyła roczne studia na paryskiej Sorbonie. Ukończyła również europeistykę w Instytucie Nauk Politycznych w Strasburgu oraz na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego a także zarządzanie projektami w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. W braf.tech odpowiada za merytoryczne wsparcie rozwoju narzędzi dla biznesu. W latach 2002-2019 była związana z dwiema dużymi europejskimi i krajowymi grupami sektora energetycznego, w których obejmowała m.in. stanowiska kierownicze w obszarach zarządzania ryzykiem, nadzoru bezpieczeństwa, jakości, audytu wewnętrznego i compliance (zarządzania zgodnością). Jako dyrektor departamentu compliance wdrożyła system zgłaszania i badania nieprawidłowości w organizacji wielooddziałowej, w tym w centrum usług wspólnych grupy kapitałowej (8000 pracowników). Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami, które zdobyła m.in. w projektach połączenia spółek, wdrożenia zgodności z RODO, doskonalenia bezpieczeństwa informacji, transformacji procesów po przejęciu firmy przez nowego właściciela. Wykorzystując doświadczenie w pracy po stronie biznesu, w braf.tech koncentruje się na rozwijaniu narzędzi wspierających potrzeby klientów w zakresie zarządzania ryzykiem i zapewnienia zgodności.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.