PRELEGENCI


 

Image

dr hab. Joanna Mytnik - Dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej

Projektantka procesów uczenia się (UX i design thinking), posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy dydaktycznej ze studentami i wykładowcami. Jej pasją jest uczenie, najczęściej z wykorzystaniem niestandardowych metod i narzędzi, wykorzystuje gamifikację w edukacji od 2013 r., kursy akademickie prowadzi w formie zgrywalizowanej. W swojej pracy dydaktycznej, poza grywalizacją, stosuje gry miejskie i planszowe, szeroko wykorzystuje nowe technologie w pracy ze studentami. Tworzy narzędzia edukacyjne wspierające proces uczenia się, współpracy, budowania zaufania w grupie edukacyjnej i dbania o relacje. Jest pomysłodawczynią i organizatorką cyklu ogólnopolskich Konferencji Dydaktyki Akademickich „Ideatorium” na Uniwersytecie Gdańskim (od 2014 r.). Jest ekspertem w międzynarodowym projekcie Erasmus Plus „INDOPED - aktywne metody nauczania w indonezyjskich uczelniach wyższych” (2015-2018) w zakresie wdrażania grywalizacji. Odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej (2016 r.). Laureatka nagrody "Nauczyciel Roku" im. Mrongowiusza dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego (2019 r.). Czterokrotna beneficjentka Funduszu Innowacji Dydaktycznych na Uniwersytecie Gdańskim. Aktualnie dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji na Politechnice Gdańskiej. www.joannamytnik.com

Image

Piotr Gawliczek - profesor, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Akademii Dowodzenia Bundeswehry
w Hamburgu, Europejskiego Kolegium Bezpieczeństwa i Obrony w Brukseli, Akademii Obrony NATO w Rzymie oraz Uniwersytetu Obrony Narodowej Chińskiej Republiki Ludowej w Pekinie.
W sferze zainteresowań naukowych znajdują się kwestie interakcji cywilizacyjnych, zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji, a także istota e-learningu, komunikacji strategicznej oraz mediów społecznościowych. Jest autorem licznych monografii, artykułów, recenzji dot. wspomnianych obszarów, zarówno w języku polskim, jak językach obcych. Jest członkiem rad wydawniczych zagranicznych czasopism naukowych oraz międzynarodowych gremiów zajmujących się kwestiami kształcenia zdalnego. Jest autorem koncepcji e-learningowych, dot. uczelni polskich oraz liderem podmiotów NATO, związanych z wdrażaniem kompleksowych rozwiązań sfery kształcenia zdalnego dla krajów partnerskich Sojuszu, m.in.: Armenii, Azerbejdżanu, Bośni i Hercegowiny, Gruzji, Tunezji oraz Ukrainy. Kierował ponad trzydziestoma zespołami zadaniowymi NATO. Jego pasją są języki obce oraz Nordic Walking.

Image

Tomasz Miller - Head of Central and Eastern Europe, Business Solutions w firmie Jabra, marce grupy GN Audio

Tomasz Miller od prawie 10 lat jest osobą odpowiedzialną w Jabra za sprzedaż rozwiązań audio i wideo z segmentu B2B oraz budowanie relacji w regionie CEE z kluczowymi klientami i partnerami. Od początku 2021 roku szef oddziału rozwiązań Enterprise w Jabra dla CEE & Baltics. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie w branży IT. Karierę rozpoczął w Centertel pracując z kanałem sprzedaży, a następnie budował swoją ścieżkę kariery w firmach TM Projekt oraz Veracomp. Jest absolwentem Oxford Brookes University oraz Wyższej Szkoły Zarządzania - The Polish Open University, gdzie ukończył kierunek Business Administration. Prywatnie ogromny entuzjasta nowych technologii, koszykówki i gier planszowych. 

Image

Bartłomiej Kołodziej - Brand Manager, Impakt S.A.

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.