PRELEGENCI


 

Image

Jakub Budziszewski - EC2 S.A. , TECH MED HOUSE

Ekspert z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży ICT, które zdobywał w działach IT administracji publicznej w obszarze opieki zdrowotnej, gdzie pełnił m.in. funkcję kierownika działu IT. Od 2014 roku związany ze spółką EC2, w której pokonał ścieżkę od inżyniera oprogramowania, poprzez menadżera projektów aż po zajmowaną obecnie rolę prezesa zarządu. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami IT realizowanymi dla sektora publicznego. Jest ekspertem w obszarze e-zdrowia i technologii w medycynie. Ukończył studia w zakresie administrowania bazami danych (Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych) oraz zarządzania (Uczelnia Łazarskiego).

Image

Aneta Fidler - Key Account Manager, eDokumenty sp. z o.o.

Doradza klientom w zakresie zastosowania oferowanych przez firmę rozwiązań do optymalizacji procesów biznesowych i wspierania komunikacji w zespołach. Prywatnie studiuje Media społecznościowe w zarządzaniu i praktykuje jogę.

Image

Przemysław Szczęśniak - Inżynier Sprzedaży Secure Power, Schneider Electric Sp. z o.o.

odpowiedzialny za infrastrukturę IT oraz DCIM a także zasilanie gwarantowane dla segmentu IT oraz aplikacji przemysłowych i komercyjnych.


Image

 Robert Zając - Pre-Sales Specialist, Brother Central and Eastern Europe GmbH

Od 12 lat związany z branżą urządzeń drukujących, z czego od 2018 roku w dziale technicznym firmy Brother.Specjalizuje się w bezpieczeństwie oraz automatyzacji procesów druku. Obecnie zajmuje stanowisko Pre-Sales Specialist, w ramach którego jest odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży urządzeń i rozwiązań dla biznesu.

Image

Tomasz Sobol - Product Marketing Manager, CEE, OVHcloud

Praktyk marketingu, sprzedaży oraz trener modeli biznesowych z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży IT (B2B) na stanowiskach C-Level i managerskich. Obecnie Product Cloud Manager w OVHcloud. Entuzjasta nowych technologii oraz zwinnych procesów zarządzania m.in: AGILE, LEAN CANVAS, LEAN SIX SIGMA czy PRINCE. Pasjonat digital marketingu, growth hackingu i nowych kanałów sprzedaży i dotarcia do klientów. Wykładowca na uczelniach wyższych w tym na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prywatnie społecznik. Współzałożyciel Fundacji Varietae działającej na rzecz rozwoju małych społeczności, aktywizacji społecznej oraz rozwoju kompetencji przyszłości tj. odpowiedzialność społeczna, współpraca i praktyczne wykorzystanie nowych technologii.

Image

Piotr Wojtasik - Certyfikowany Trener i Inżynier, Axence

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektroniki i Telekomunikacji oraz certyfikowany inżynier wielu rozwiązań bezpieczeństwa. Od 2009 roku związany z tematyką backupu, monitorowania infrastruktury sieciowej i pracowników. Na co dzień prowadzi szkolenia i wdrożenia w Axence oraz realizuje usługi doradztwa oraz rekonfiguracji zagadnień odpowiedzialnych za zabezpieczanie, backup, monitorowanie oraz rejestrowanie ruchu w sieci IT. Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, dobrym kinem oraz astronomią.

Image

Łukasz Kliszcz - Expert Enterprise Imaging IT, Siemens Healthineers Sp. z o.o.

Ekspert Produktowy w zakresie Digital Health. Odpowiedzialny za rozwój i wprowadzanie na rynek Polski rozwiązań chmurowych i AI z portfolio Siemens Healthineers.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.