PRELEGENCI


 

Image

Paweł Rzepka - Key Account Manager, VSoft SA

Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. Zajmował się wdrażaniem m.in. rozwiązań klasy Payments hub oraz systemów faktoringowych. W VSoft odpowiada głównie za sprzedaż produktów i usług z obszaru wsparcia procesu windykacji, a także zarządzania i nadzoru pracy pracowników terenowych.

Image

Łukasz Czech - Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Człowiek o pozytywnej energii z pasją do tego co robi – twórca innowacyjnych, technologicznych, cyfrowych rozwiązań. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej. Przez kilka lat zarządzał działem produktowym w jednym z banków. Od 2021 roku pełni rolę Konsultanta w Biurze Informacji Kredytowych.

Image

Tomasz Wilczyński - Director of Cybersecurity Architecture and Development, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Zajmuje się rozwojem obszaru cyberbezpieczeństwa, wdraża nowe rozwiązania organizacyjne, procesowe i technologiczne, buduje kulturę zarządzania ryzykiem, dba o odpowiedni poziom bezpieczeństwa systemów informatycznych w Banku BNP Paribas. Współtwórca projektu „Misja: Cyberbezpieczeństwo”, pierwszego kompleksowego programu budowania świadomości w obszarze cyberbezpieczeństwa opartego na grze scenariuszowej. Od ponad 12 lat wspiera firmy w Polsce i za granicą w obszarze cyberbezpieczeństwa. W ramach zrealizowanych ponad 500 projektów współpracował z największymi organizacjami m.in. z branży finansowej, technologicznej, paliwowej, energetycznej, produkcyjnej, czy medialnej, a także z największymi globalnymi koncernami. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie konsultingowej EY, gdzie był konsultantem, a następnie zarządzał zespołem Advanced Security Center w Polsce i był liderem kompetencji cyberbezpieczeństwa w ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, a także w firmie technologicznej Shiji, w której zbudował zespół Security & Network Operations Center. Autor kompleksowych programów zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz podnoszenia świadomości, tworzył zespoły monitorowania bezpieczeństwa, zrealizował setki testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa oraz projektów doradczych. Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z obszaru bezpieczeństwa w Internecie, udzielał prelekcji w Szkole Głównej-Handlowej, na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz na licznych konferencjach. Posiadacz certyfikatów ISO/IEC 27032 Senior Lead Cybersecurity Manager, CISM, CISA, GPEN, GCFA, GCIH, GMON, GWAPT, CEH, Expert Lean in Services, CSA, CCDA, CCDP, CCNA, CCNA Security, CCNP, ITIL V3 Foundation, PMP, Information Systems Security (INFOSEC) Professional.

 

Image

Tomasz Szwelnik - Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu VoiceLab.AI

Absolwent Wydziału ETI Politechniki Gdańskiej – Wydział Elektroniki i Telekomunikacji specjalizacja Inżynieria Dźwięku. Posiada 20 lat doświadczenia w branży teleinformatycznej oraz w zakresie technologii przetwarzania sygnałów. Aktywnie uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań informatycznych dla sektora finansów, telekomunikacji, sądownictwa, medycyny oraz logistyki. Brał udział w wielu warsztatach biznesowych oraz technologicznych, między innymi w Dolinie Krzemowej (USA) oraz Cambridge (UK). Jest uczestnikiem oraz prelegentem wielu konferencji związanych z zagadnieniami rozpoznawania mowy dla call center, mobile banking, biometrii oraz sztucznej inteligencji. Otrzymał wiele nagród i wyróżnień jako przedsiębiorca m.in. zdobycie tytułu „Lider Innowacji 2006” w konkursie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., zdobycie nagrody w konkursie na biznesplan organizowanym przez Fundację Gospodarczą w Gdyni, wyróżnienie dla Biznes Planu dot. „Rozpoznawania oraz weryfikacji mowy w systemach kontroli dostępu” w konkursie organizowanym przez miasto Gdynia. Współzałożyciel VoiceLab.AI oraz Prezes Zarządu.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.