PRELEGENCI


 

Image

dr Piotr Kaczmarek – Kurczak - Katedra Przedsiębiorczości i Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego

Pracuje w Katedrze Przedsiębiorczości i Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego. Zajmuje się procesami innowacji i przedsiębiorczości, zarządzania wiedzą, transformacją cyfrową, współpracą nauki i biznesu. Ekspert zewnętrzny Platformy Przemysłu Przyszłości w obszarze modeli biznesowych Przemysłu 4.0, zajmuje się też opisem i rozwojem kompetencji oraz budowaniem kwalifikacji w transformacji cyfrowej. Współpracuje z Centrum Studiów Kosmicznych Akademii Leona Koxmińskiego w obszarze przedsiębiorczości kosmicznej. Od 2007 roku autor publikacji na temat zarządzania i przedsiębiorczości w magazynie psychologicznym JA-MY-ONI tygodnika POLITYKA.

https://www.linkedin.com/in/piotrkaczmarek-kurczak/

Image

Marcin Ręgorowicz - Radca Prawny, Senior Associate,  Traple Konarski Podrecki & Partners

W Kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT w ramach zespołu IT-Telco. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej w zakresie branży IT i nowych technologii. Posiada również doświadczenie w zakresie prawa ochrony danych osobowych, postępowaniach sądowych oraz procesach due diligence związanych z przejęciami i przekształceniami spółek prawa handlowego.Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami prawnymi, w tym z jedną z czołowych niezależnych polskich kancelarii. Wcześniej pracował również w jednym z największych podmiotów sektora publicznego w województwie małopolskim. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmował się głównie obsługą dużych i średnich podmiotów gospodarczych (przede wszystkim z branży IT i gamedev, jak również branży energetycznej), w tym również jako prawnik koordynujący. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz Stowarzyszenia Prawa Nowych Technologii. Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych „Prawo własności intelektualnej” w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Image

Bartłomiej Lux - Prokurent, CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - VENDO.ERP®
Współwłaściciel i prokurent w CFI Systemy Informatyczne odpowiedzialny za zbudowanie struktur sprzedażowych oraz marketingu firmy. Wcześniej pracował w Macrologic S.A.,  Amtra sp. z o.o., Conseila sp. z o.o, Retilia sp. z o.o. (grupa Macrologic), Simple S.A. i one2tribe sp .z o.o. Aktywnie działał i działa na rynku MSP w sektorze firm produkcyjnych. Zaangażowany w projekty informatyczne w sektorze w zakresie systemów ERP, CRM, BI, EOD.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.