PRELEGENCI


 

Image

Egor Golubkov - Brand Technical Specialist, IBM

Absolwent Uniwersytetu Technicznego w Berlinie. W IBM pracuje jako Brand Technical Specialist w zakresie serwerów POWER. Zajmuje się promowaniem technologii IBM w sektorze sztucznej inteligencji na polskim rynku. Swoje doświadczenie zbierał jako inżynier w dziale Badań i Rozwoju w takich firmach jak Siemens, Volkswagen i Deutsche Bahn. Pracował nad pozyskiwaniem wodoru z odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem alternatywnych źródeł napędu opartych na technologii fuel cell.

Image

Tomasz Jakubowski - Key Account Manager, Cloudware

Tomasz jest handlowcem/managerem sprzedaży z natury i doświadczenia, które budował przez wiele lat na rynku telekomunikacyjnym i IT. W Cloudware Polska odpowiada za rynek klientów kluczowych, którym doradza z zakresu infrastruktury oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Jak sam o sobie mówi jest fanem nowoczesnych technologii i nie boi się z nich korzystać, jednak, aby nie zostać pochłoniętym przez cyberprzestrzeń, dla kontrastu kolekcjonuje klasyczne zegarki.

Image

Jarosław Luber – Data Center Solution Manager, Huawei Polska

Absolwent Uniwersytetu w Karslruhe oraz Politechniki Gdanskiej o specjalności Telekomunikacja. Posiada 15-sto letnie doswiadczenie w branży Data Center w projektowaniu, sprzedaży oraz wdrażaniu infrastruktury serwerowni (hardware i software). W Huawei od 2020 roku odpowiedzialny za wsparcie produktowe i sprzedaż dla segmentu rynku Data Center.

Image

Bartłomiej Kołodziej - Brand Manager, Impakt S.A.

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

Image

Małgorzata Kurowska - Radca prawny | Counsel, MARUTA WACHTA SP.J.

Radca prawny, ekspert w zarządzaniu złożonymi projektami obejmującymi zagadnienia prawne, organizacyjne i IT. Posiada certyfikat CIPP/E, biegle włada językiem angielskim i francuskim, płynnie komunikuje się także po niemiecku. Publikuje w prasie ogólnokrajowej i portalach branżowych. Specjalizuje się w usługach zaufania, takich jak podpisy elektroniczne, pieczęci elektroniczne, zdalne potwierdzanie tożsamości, cyberbezpieczeństwo, a także klasyfikacja informacji i dane osobowe. Należy do zespołu eID & paperless. Wspierała Pocztę Polską w zakresie przygotowania do świadczenia kwalifikowanej usługi doręczenia elektronicznego. Współpracowała z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych w procesie projektowania i wdrożenia aplikacji eDO App, a także z wiodącym dostawcą usług medycznych w procesie przygotowania do migracji do chmury obliczeniowej. Dla jednej z największych grup energetycznych koordynowała projekt wdrożenia RODO. Doradzała Grupie Inter Cars w obszarze IT, e-commerce oraz danych osobowych oraz koordynowała wdrożenia RODO w Polsce oraz w krajach UE. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych w obszarze ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa (Akademia im. Leona Koźmińskiego, Wyższa Górnośląska Szkoła Handlowa). Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Poitiers.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.