PRELEGENCI


 

Image

Mariusz Wiśniewski - Head of Tricity Office, CBRE Sp. z o.o.

Market leader, Director, Advisory & Transaction Services at CBRE Poland, Proven Negotiator/300 transactions in the portfolio

Mając prawie 13 lat doświadczenia w branży nieruchomości, Mariusz nadzoruje oddziałem CBRE w Gdańsku od 2011 roku, mając na celu zbadanie szybko rozwijających się możliwości biznesowych z tej rozwijającej się części północnej Polski.
Zajmuje się reprezentacją najemców Biur, zarządzaniem kosztami, zarządzanie projektami, strategiami pracy i doradztwem strategicznym dzięki czemu został uznany za lidera branży za swoje liczne osiągnięcia.

W 2012 r. jego rola ulega eskalacji, obejmując wymagania w zakresie reprezentacji najemcy w regionie Polski Północnej, w tym w Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu i Olsztynie. Po stronie klienta od lat doradza ponad 3 milionom stóp kwadratowych powierzchni biurowej. Jego strategiczne i analityczne podejście do biznesu jest kluczem do skutecznej reprezentacji głównych korporacji międzynarodowych, pomagając im w ocenie, identyfikacji, realizacji i dostarczaniu wydajnego i efektywnego rozwiązania w zakresie nieruchomości w Trójmieście i poza nim.

Jego sieć osobista obejmuje wiele firm z listy Global 500, m.in. Intel, Boeing, Lufthansa, Nike, Google, Nordic Bank, Thyssenkrupp, MOL (ONE), Alexander Mann Solutions (AMS), DNV GL, Wartsila, Nest Bank, SII, Epam, Luxoft, Ciklum, PGS Software, mBank, CITI, GE, Swarovski, Vestas, Cargotec, Staples, Metsa, Arla Foods, Allianz, Atos, MOWI, Damen, Transcom itd.

Kieruje Gdańskim biurem CBRE na czterech głównych fundamentach: kultury pracy zespołowej, współpracy, dzielenia się i troski. Dzięki naciskowi na rozwój ludzi z pasją, dalszemu zwiększaniu wzrostu i produktywności naszych klientów, ta synergistyczna platforma i oparte na wiedzy podejście do biznesu sprawiło, że CBRE stała się wiodącą marką na rynku nieruchomości i nadal rośnie z wynikami i kolejnymi sukcesami.

EMEA GOING BEYOND AWARDS 2014/15 Zwycięzca - Profesjonalista Roku

EMEA GOING BEYOND AWARDS 2011 Zwycięzca za pomyślny rozwój polskiego biznesu transakcyjnego.

Image

Bartłomiej Kołodziej - Brand Manager, Impakt S.A.

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Michał Reszka - Starszy Specjalista, "Mercor" S.A

mgr inż. Michał Reszka – absolwent studiów I i II stopnia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.
W firmie „MERCOR” S.A. pracuje w Dziale Serwisu na stanowisku Starszego Specjalisty. Na co dzień zajmuje się doradztwem oraz wsparciem technicznym w zakresie serwisowania, napraw oraz modernizacji systemów oddymiania.

Image

Marta Stańczak - Corporate Segment Director, Sodexo Polska

Zarządza i odpowiada za biznes Sodexo w Polsce. Ma blisko 20 lat doświadczenia w branży Integrated Facility Management. Dążenie do pełnego zrozumienia potrzeb klienta pozwala Marcie projektować efektywne rozwiązania, nierzadko wykraczające poza tradycyjnie pojmowane branżowe standardy. Sprawując nadzór operacyjny nad jednym z zakładów produkcyjnych, przyczyniła się do pozytywnego rezultatu audytu według normy ISO 55001:2014. Był to pierwszy tak certyfikowany obiekt w Polsce, spełniający najwyższe standardy zarządzania. Biura Klientów pod jej kierownictwem należą do najbardziej wyróżniających się obiektów w skali globalnej. Wspiera wdrażanie skutecznych „zielonych” rozwiązań.

Image

Przemysław Skorupa - Head of Sales CEE Lighting Intelligence, Helvar

Absolwent Automatyki i Robotyki Politechniki Gdańskiej. Członek Polskiego Komitetu Oświetleniowego oraz PLGBC. Od blisko 17 lat związany zawodowo z branżą oświetleniową. W tym czasie pracował w dziale projektowania oświetlenia, sprzedaży oświetlenia, sprzedaży komponentów oświetleniowych oraz systemów sterowania. Obecnie jest odpowiedzialny za rozwój oraz sprzedaż systemów sterowania oświetleniem firmy Helvar na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie współpracuje z siatką 11 partnerów regionalnych. Ekspert systemów sterowania oświetleniem opartych na protokole DALI, DALI-2. Szczególnie bliska tematyka związana jest z wpływem oświetlenia na człowieka oraz wpływem na środowisko naturalne. Autor artykułów, licznych szkoleń oraz gościnnych wykładów na Politechnice Gdańskiej związanych z tą tematyką.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.