PRELEGENCI


 

Image

Michał Wolszlegier - CEO, AUTOMADE

prezes spółki Extreme Robotics, właściciela brandu Automade, doświadczony manager, od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań startupowych (m.in. z branż: IT, energia odnawialna, handel międzynarodowy), strateg, analityk, inwestor/business angel, a także praktyk biznesu realizujący projekty automatyzacji (optymalizacja). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca narzędzia do automatyzacji i robotyzacji procesów. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno na rynku polskim, jak i za granicą m.in. w konsultingu strategicznym, handlu międzynarodowym, finansach oraz rozwoju produktów IT.

Image

Patrycja Strzelecka - Współzałożycielka, CashDirector

Współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem (mKsiegowosc) oraz platformę do zarządzania finansami małej firmy (mOrganizer finansów).Poprzednio dyrektor zarządzająca i członek zarządu TMG Group w Polsce, światowego lidera outsourcingu księgowego i płacowego, oraz Partner zarządzająca w Extor SA, gdzie wdrożyła do obsługi w modelu outsourcingowym ponad 400 firm z kapitałem zagranicznym osiągając co roku dwucyfrowy poziom wzrostu obrotów. Zarządzane przez nią firmy kilkukrotnie były nagradzane m.in. certyfikatem Outsourcing Star i Firma Przyjazna Klientowi.

Obszary tematyczne do wypowiedzi:

  • przedsiębiorczość: potrzeby MŚP, wspieranie przedsiębiorczości, kobiety w biznesie itp.
  • outsourcing: perspektywa dostawcy i odbiorcy)
  • business development: rozwój firmy, start-upy, fundraising
Image

Anita Gołębiewska - Dyrektor Zarządzająca OSCBR, Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A.

Dyrektor Zarządzający OSCBR (Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych i Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A., w której wspiera rozwój technologii automatyzującej pracę księgowych. Pełniła funkcję prezesa spółki Superksięgowa tworząc najwyższe standardy jakości obsługi księgowej dla małych i średnich firm. Zbudowała i rozwinęła 3 oddziały spółki mieszczące się w Warszawie, Toruniu i Lublinie. W chwili obecnej zarządzana przez nią sieć liczy ponad 2 tys partnerów w całej Polsce a liczba ta stale się powiększa. OSCBR oferuje wysokiej jakości usługi księgowe połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi odciążającymi przedsiębiorców od prac administracyjnych. W ramach działań charytatywnych pełni funkcję Prezesa Fundacji Małego Odkrywcy wspierając rozwój kulturalny, fizyczny i edukację dzieci w wieku szkolnym. Chętnie angażuje się i wspiera akcje lokalnej społeczności. Została laureatką Tytułu “Człowiek Roku 2017” w obszarze kultury dzielnicy Warszawa - Wesoła. Promuje zdrowy tryb życia od ponad 10 lat koordynuje działania Morsy Zielonka, pierwszej grupy morsów powstałej na mazowszu. Uważa, że kluczem do sukcesu każdego lidera jest przywództwo od 2020 roku jest Niezależną Licencjonowaną Trenerką i Mówcą Motywacyjnym John Maxwell Team.

Obszary tematyczne do wypowiedzi:

  • rynek usług księgowych w Polsce: rozwój praktyki księgowej, zarządzanie dużym biurem rachunkowym, nowoczesne biuro rachunkowe,innowacje w sektorze usług księgowych,
  • potrzeby Klientów w zakresie: usług księgowych, doradztwa finansowego i kontroli wskaźników biznesowych,
  • standaryzacja i automatyzacja usług księgowych,
  • standardy i jakość usług księgowych.
Image

Tomasz Pieniążek – członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Archivio sp. z o.o.

doradca restrukturyzacyjny lic. 1199, partner w firmie doradczej, w latach 1998 – 2015 prezes zarządu i dyrektor finansowy w firmach branży FMCG i hospitality. Realizował projekty restrukturyzacji, reengineeringu procesów, wdrożenia systemów informatycznych. Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Image

Damian Dryja - Professional Services Expert, TCG Process Polska

Expert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań klasy input management. Miał okazję tworzyć projekty automatyzujące procesy biznesowe dla największych przedsiębiorstw polskich i międzynarodowych. W TCG Process odpowiedzialny jest za realizację zaawansowanych procesów przy wykorzystaniu wiodącej technologicznie platformy – DocProStar, dającej klientom dostęp do najnowszych rozwiązań min. z zakresu RPA, klasycznego uczenia maszynowego czy deep learning.

Image

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.