PRELEGENCI


 

Image

Aneta Dąbrowska - wicedyrektor Departamentu Obsługi Klientów w ZUS

Odpowiada za organizację i rozwój usług dla klientów biznesowych i instytucjonalnych oraz za komunikację, promocję i edukację.
Z ZUS związana od 1999 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów, które wymagają interdyscyplinarnego podejścia i znajomości różnych obszarów merytorycznych.
Skutecznie wdraża innowacyjne rozwiązania i rozwija obsługę klientów w ZUS. Koordynuje realizację działań komunikacyjnych oraz kampanii informacyjno-edukacyjnych dla klientów ZUS.

Image

Tomasz Szwelnik - CEO, VoiceLab

Współzałożyciel i Prezesem firmy VoiceLab, która w wyniku długoletnich prac rozwojowo-badawczych opracowała i wdraża własne rozwiązania w zakresie systemów rozpoznawania mowy, speech analytics, voicebotów/chatbotów oraz biometrii głosowej. Ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Elektroniki i Telekomunikacji o specjalności "Inżynieria Dźwięku". Posiada 20 lat doświadczenia w branży teleinformatycznej oraz w zakresie nowych technologii. Aktywnie uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań firmy dla sektora finansów, telekomunikacji, sądownictwa, medycyny oraz logistyki. Brał udział w wielu warsztatach biznesowych oraz technologicznych, między innymi w Dolinie Krzemowej (USA) oraz Cambridge (UK). Jest uczestnikiem oraz prelegentem wielu konferencji związanych z zagadnieniami call center, mobile banking, biometrii oraz sztucznej inteligencji.

Image

Joanna Lisiecka-Pytlakowska - V&P Sales & Marketing, Comtrust

W Comtrust odpowiada za systemy SAP - Customer Experience, Contact Center i AI. Wcześniej była doradcą strategicznym ds. wizerunku firm i produktów oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Jest trenerem i wykładowcą. Współtworzy projekt Sieci Kobiet dla Kobiet z Uniwersytetem Warszawskim, aktywuje zawodowo studentki i jest ich coachem. Jej hobby to Bałkany, gdzie studiowała i nadal fascynuje się lokalną kulturą i literaturą.

Image

Karol Wąsowski - Project and Process Director (Corporate Customers), Alior Bank SA

Ponad 18 lat doświadczenia w bankowości detalicznej i korporacyjnej na stanowiskach eksperckich i menadżerskich w ramach zarządzania produktem, sprzedażą, CRM, wdrażania projektów, rozwoju procesów biznesowych oraz realizacji analiz biznesowych i automatyzacji raportów (Tableau).

Image

Krzysztof Cieślik - Customer Support Specialist, Firmao

Od ponad dwóch lat pracownik działu support największego polskiego CRM - Firmao. Student kierunku grafiki komputerowej z elementami social mediów. Prywatnie interesuje się sztuką, piłką nożną oraz psychologią.

Image

Mikołaj Winkiel - Chief Evangelist, Brand24

Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Pracując w dużej agencji nauczył się czym jest marketing internetowy, a pracując w mniejszej agencji, dowiedział się jak go robić skutecznie i sprawnie. Był social media managerem, content managerem, analitykiem i sprzedawcą. Ciągle wykorzystuje zdobyte doświadczenie, szkoląc z monitoringu Internetu podczas licznych prelekcji na m.in.: Marketing Day, Pipeline Summit, Forum Inbound Marketing, Kongresie Praktyków biznesu czy Kongresie Business Inteligence. Jest współautorem Biblii E-Biznesu i innych, licznych publikacji, prowadzi zajęcia na wielu uczelniach (m.in. UW, SWPS, AGH). Od 2016 roku prowadzi zajęcia Data & Web Mining na WH AGH w Krakowie. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.

Image

Michał Wolszlegier - Prezes, AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics), praktyk biznesu realizujący projekty optymalizacji i automatyzacji procesów w korporacjach. Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych (m.in. z branż: ICT, energia odnawialna, FMCG). Doświadczony manager, strateg, inwestor. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno na rynku polskim, jak i za granicą m.in. w konsultingu strategicznym, handlu międzynarodowym, finansach oraz rozwoju produktów IT.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki