PRELEGENCI


 

Image

Jarek Kierkowski - Dyrektor Handlowy i Business Development Manager, Konsbud Audio Group

Od ponad 20 lat Dyrektor Handlowy w Konsbud Audio Group (firma, zajmująca się dystrybucją i integracją systemów pro audio i AV).
Zarządza zespołem Handlowców i nadaje kierunki rozwoju i działania. Wcześniej pracował jako realizator dźwięku w jednej z największych firm nagłośnieniowych, Fotis Sound.
Branżę pro audio/AV zna od podszewki, świetnie wyczuwa rokujące produkty i biznesowe nisze. Od 2020 opowiedziany za projekt bpartAV - nowy brand w ramach organizacji Konsbud Audio dedykowany branży ProAV. Głównym zadaniem b.partAV jest promocja i dystrybucja produktów firmy Biamp w Polsce.

Image

Łukasz Sterna - Dyrektor sprzedaży rozwiązań HAC IT, GE Medical Systems

pełni funkcję Dyrektora sprzedaży rozwiązań HAC IT w firmie GE Medical Systems Sp. z.o.o w departamencie LCS i odpowiada za systemy z zakresu informatyki klinicznej w części wschodniej Europy i Polski. Wcześniej pracował na stanowisku IT Account i Project Managera, również w firmie GE Medical Systems Sp. z.o.o., w obszarze rozwiązań radiologicznych RIS i PACS. Ukończył studia magisterskie w dziedzinie Zarządzania Projektami Informatycznymi i Ekonomii oraz posiada tytuł Inżyniera z zakresu Informatyki. Specjalizuje się we wszelkich systemach informatycznych związanych z radiologią oraz systemach klinicznych. Posiada wiedzę w zakresie interoperacyjności, profili IHE w tym głównie XDS.

Dzięki prawie 15-letniemu doświadczeniu w branży informatycznej i 10 letniemu doświadczeniu w branży medycznej, swoją uwagę skupia wokół dużych, regionalnych rozwiązań i promowaniu pełnej cyfryzacji w branży medycznej.

Image

Bartłomiej Lubiatowski – CEO, CINO,RSQ Technologies

Ponad 5 lat temu założył RSQ Technologies. Firmę prowadzi z wizją nadgonienia otchłani pomiędzy tym, co dzieje się w Google, a tym z czego korzystają medycy na co dzień. Pierwszym krokiem na tej drodze jest oprogramowanie, które realnie pomaga pracownikom ochrony zdrowia i wspiera ich w diagnostyce. RSQ Technologies na rynek wprowadziło już aplikację do prowadzenia dokumentacji medycznej: RSQ Physio (dla fizjoterapeutów), RSQ Doctor (dla lekarzy) i RSQ Clinic (dla pracowników administracji placówek medycznych) oraz systemy RSQ Motion (do analizy ruchu człowieka) i RSQ Holographic (zapewniający medykom w trakcie operacji dane medyczne w postaci hologramów).

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.