PRELEGENCI


 

Image

Mariola Bitner - Associate, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Odpowiada za rozwój biznesu i zarządzanie projektami w dziale Project & Development Services w Cushman & Wakefield. Jest również częścią zespołu ds. zrównoważonego rozwoju, koncentrując się w szczególności na certyfikacji WELL. W ciągu ostatnich kilku lat realizowała projekty związane z wprowadzaniem pracy hybrydowej u swoich klientów. Dotyczyły one zarówno zmiany funkcjonowania samego biura jak i zatroszczenia się o aspekt ludzki całego przedsięwzięcia, w tym zarządzanie zmianą.
W czasie swojej kariery zawodowej była odpowiedzialna za projekty dot. aranżacji biur oraz Workplace strategy dla wielu międzynarodowych klientów.
Jako Client Account Manager odpowiadała za aranżacje biur w regionie EMEA. Odgrywała kluczową rolę w zarządzaniu portfelem biurowym klientów, koordynując międzynarodowe zespoły projektowe.

Image

Maciej Karcz - Project Manager, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Ukończył studia w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Budownictwo zdobywając tytuł Inżyniera. Jest związanyz Cushman&Wakefield od 2 lat. W ramach regionalnych struktur firmy zbudował silny zespół w Krakowie oraz we Wrocławiu. Odpowiada za koordynację projektów w Polsce południowej. Wśród jego klientów można wymienić m.in.: IWG Spaces, Regus, CITI Bank, MonoSol.

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Paula Schabińska - Inżynier ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO ELWAG Sp. z o.o.

Inżynier z pasją i doświadczeniem w branży automatyki budynkowej, zdobywanym na obiektach takich jak: Warsaw Spire czy Mennica Legacy Tower. Absolwentka dwóch Politechnik: Wrocławskiej i Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym, kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie Building Automation Project Engineer w WAGO, gdzie odpowiada za rozwój rynku techniki budynkowej. Prywatnie pasjonatka wycieczek górskich i podróży pociągami.