PRELEGENCI


 

Image

mec. Anna Matusiak-Wekiera - Radca prawny, Head of Data Protection / Compliance Practice, JDP Drapała & Partners
Radca prawny, kieruje praktyką ochrony danych osobowych oraz compliance w kancelarii JDP Drapała & Partners. Specjalizuje się w zakresie ochrony danych osobowych, doradzając klientom w zakresie zgodności procesów biznesowych z przepisami ochrony danych osobowych, wdrożeń przepisów RODO, audytów powdrożeniowych, jak również wykonując funkcję inspektora ochrony danych (IOD). Wykładowczyni zagadnień prawnych związanych z ochroną danych osobowych na studiach podyplomowych, prelegent branżowych szkoleń i konferencji.

Image

Maciej Zajączkowski - Dyrektor Sprzedaży, Vecto Sp. z o.o.

Z Vecto związany jest od przeszło 3 lat. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa IT, specjalizuje się w rozwiązaniach kompleksowego zarządzania i zabezpieczenia danych. Wcześniej, przez 16 lat pracował dla renomowanej instytucji naukowo-badawczej. Z ramienia VECTO prowadzi szkolenia dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, jest również prelegentem i uczestnikiem wydarzeń branżowych, podczas których dzieli się swoją wiedzą i kompetencjami.

 

Image

Marcin Pera - Specjalista ds. marketingu i PRSpecjalista ds. marketingu i PR, Statlook Polska

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

Image

Krzysztof Radecki - Audytor Wewnętrzny CGAP®, DPO (Inspektor Ochrony Danych), ISACA Warsaw Chapter, członek IIA Polska

Właściciel firmy BAS Krzysztof Radecki (Bezpieczeństwo Audyt Szkolenia). Absolwent Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania. Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Audytorów Wewnętrznych poświadczający uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego w sektorze administracji państwowej (Certified Government Auditing Professional®), egzamin państwowy przed Komisją Egzaminacyjną Ministerstwa Finansów uprawniający do pracy na stanowisku audytora wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych.
W 2007 roku uzyskanie uprawnień trenera Ministerstwa Finansów w zakresie audytu wewnętrznego.
W 2016r Studia podyplomowe w Akademii Marynarki Wojennej , kierunek „cyberbezpieczeństwo".
28 –letnie doświadczenie w dziedzinach: Zarządzania; Bezpieczeństwa informacji; Audytu; Szkoleń.
Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy zawodowej na stanowiskach kierowniczych w bankach w latach 1993-2003 oraz audytora wewnętrznego i administratora bezpieczeństwa informacji – inspektora ochrony danych, w instytucjach sektora publicznego od 2003 r. do dnia dzisiejszego.
Główne kierunki aktywności to:
• Wsparcie w budowaniu systemów bezpieczeństwa informacji w firmie, w tym ochrony danych osobowych wg wymagań GDPR/RODO
• Doradztwo i realizacja projektów w zakresie kontroli zarządczej i audytu.

Image

Anna Rydel - Senior Sales Engineer, Commvault

Strategiczny doradca klienta w obszarze bezpieczeństwa danych i ewangelista nowych technologii z zamiłowania, od dwunastu lat jest związana z branżą IT, od ponad siedmiu lat realizuje się zawodowo w Commvault gdzie zaczynała w zespole technicznego wsparcia sprzedaży rozwiązań, aby dziś wspierać klientów w procesach transformacji w obszarach zarządzania danymi i służyć im swoim doświadczeniem.
Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne.
Łączenie wiedzy technicznej z miękkimi umiejętnościami coachingowymi i wystąpienia publiczne to jej żywioł. Uważa, że utrzymanie równowagi w rozwoju biznesu i technologii wymaga zaangażowania kobiet, a cechy takie jak dostrzeganie potrzeb innych ludzi, wrażliwość, cierpliwość i chęć znalezienia kompromisu, są tak samo niezbędne w biznesie IT jak wiedza techniczna.