PRELEGENCI


 

Image

mgr inż. Wojciech Widelski - Dyrektor ds. IT, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu jednostką odpowiedzialną za świadczenie usług ICT dla klientów z sektora naukowo-edukacyjnego. Zarządzam projektami o charakterze teleinformatycznym, co zmusza mnie do ciągłego podążania za trendami w branży IT oraz poszerzania wiedzy z zakresu prawa telekomunikacyjnego, budowlanego, czy też finansów i zamówień publicznych. Wspieram zespoły wdrożeniowe na szczeblu kierowniczym - zarządzanie strategiczne. W wolnych chwilach edukuję najmłodszych oraz ich rodziców/opiekunów w tematach bezpiecznego wykorzystania dobrodziejstw Internetu

https://www.linkedin.com/in/wojciech-widelski

Image

dr n. chem. Sebastian Grzyb - Rektor, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Rektor Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wcześniej Dziekan Wydziału Inżynierii tej Uczelni. Wykładowca przedmiotów kierunkowych z dziedziny nauk chemicznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu. Beneficjent programu Liderzy w zarządzaniu uczelnią, w ramach działania Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego i uczestnik wizyt studyjnych w University College London. Współpracuje jako konsultant z firmami z branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Autor licznych ekspertyz i promotor wielu wdrożeniowych prac dyplomowych. Biegły sądowy w dziedzinie chemia.

Image

dr hab. Agnieszka Wierzbicka - Uniwersytet Łódzki

Zatrudniona jest stanowisku profesora uczelni w Zakładzie Współczesnego Języka Polskiego, w Instytucie Języka Polskiego i Logopedii, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2002 r. zajmuje się problematyką kształcenia zdalnego, a jej zainteresowania dotyczą metodyki i skuteczności procesów komunikacji w e-learningu oraz efektywnego zarządzania i realizacji projektów e-learningowych w różnego rodzaju instytucjach (uczelnie, szkoły, firmy). Autorka monografii „Dydaktyczne i komunikacyjne aspekty e-edukacji akademickiej” oraz ponad 30 artykułów naukowych poświęconych e-learningowi. Koordynatorka kilkunastu projektów e-learningowych oraz projektantka wielu kursów online.

Image

Rafał Klimczak - Senior Field Sales Manager, Citrix Systems Poland

Sprzedawca w firmie Citrix z ponad 18 latnim doświadczeniem głównie w zakresie infrastruktury IT, Cloud Computingu, usług wsparcia dotyczących szerokiego spektrum technologii i produktów IT.

Prywatnie pasjonat wędkarstwa i podróży.

Image

Krzysztof Bulanda - Channel Manager, BenQ Corporation

Dysponuje bogatą wiedzą w zakresie najnowszych technologii na rynku edukacyjnym. Związany z BenQ Corporation od 2008 r. zyskał bogate doświadczenie dydaktyczne i projektowe. Na co dzień zajmuje się analizowaniem wpływu elektronicznych narzędzi dydaktycznych na efektywność nauczania. Jest odpowiedzialny za popularyzowanie wiedzy na temat produktów i rozwiązań BenQ na polskim rynku.

Image

Jolanta Mańkowska - Ekspert ds. Współpracy Strategicznej, Biuro Sprzedaży Centralnej, KIR

Doświadczony manager z wieloletnim stażem w obszarze ubezpieczeń, bankowości i nowoczesnych technologii. Ekspert od rozwiązań w zakresie usług zaufania, identyfikacji i trwałego nośnika. Entuzjastka nowych technologii.
Absolwentka Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Rachunkowości i Zarządzania Finansami w Wyższej Szkole Ekonomicznej. Ukończyła też szkołę giełdową w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz studia menedżerskie na Uniwersytecie w Białymstoku.

Image

Jakub Pizoń - Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych, Comarch

Jakub Pizoń, posiada ponad 8 letnie doświadczenie w zakresie oferowania rozwiązań i interpretacji wymagań zintegrowanych systemów informatycznych. Obecnie pracuje na stanowisku starszego konsultanta ds. rozwiązań biznesowych. Jego zainteresowania koncentrują się na praktycznym zastosowaniu technologii IT w organizacjach.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.