• Opening Times: Mon - Sat 8.00 - 18.00

PRELEGENCI


 

Image

mgr Adam Gorgol - Zakład Ratownictwa Medycznego, Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Asystent w Zakładzie Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Instruktor w Zakładzie Pola Walki i Ratownictwa w Krakowie. Współtwórca i współorganizator konferencji poświęconych tematyce ratownictwa medycznego oraz medycyny ratunkowej. Organizator i instruktor kursów dotyczących między innymi zdarzeń o charakterze mnogim i masowym. Wieloletni sędzia główny mistrzostw pierwszej pomocy oraz sędzia mistrzostw ratownictwa medycznego. Miłośnik górskich szlaków, kultury japońskiej oraz nurkowania.

Image

st. bryg. mgr inż. Maksymilian Koperski - Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej, Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze

Image

Paweł Pręcikowski - Dyrektor Sprzedaży, Safety, Infrastructure & Geospatial division Hexagon

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, projektowaniu i rozwoju systemów informatycznych GIS. Doskonale łączy dwa światy: biznes i technologię. Od 2015 roku jest dyrektorem sprzedaży w sektorze Administracji Publicznej, Bezpieczeństwo i  Obronność.

Image

Mgr inż. Jarosław Polak - Kierownik projektów, konsultant systemowy i analityk  GIS, Safety, Infrastructure & Geospatial division Hexagon

Kierownik projektów, konsultant systemowy i analityk  z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu i wdrażaniu systemów klasy GIS w przedsiębiorstwach sieciowych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Prywatnie pasjonat aikido oraz miłośnik turystyki górskiej i kajakowej.

Image

Łukasz Grzelak – Dyrektor Sprzedaży, Dilectro

Certyfikowany pilot i instruktor UAVO

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.