PRELEGENCI


 

Image

mec. Agnieszka Świerczyńska - Adwokat, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych

Adwokat w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalistka z zakresu ochrony danych osobowych, prawa farmaceutycznego zajmująca się z wdrażaniem procedur ochrony danych osobowych oraz bieżącą obsługą zarówno w podmiotach krajowych, jak i międzynarodowych korporacjach z branży farmaceutycznej, sektora IT oraz FMCG. Posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora ochrony danych, prowadzenia audytów oraz szkoleń z zakresu danych osobowych.

Image

Aleksandra Zomerska - Associate, adwokat, Kancelaria Dotlaw

Jestem adwokatką, associate w kancelarii dotlaw, absolwentką szkoły prawa własności intelektualnej prowadzonej przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza.
Specjalizuję się w doradztwie z zakresu prawa ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wiodących polskich i zagranicznych kancelariach prawnych.
Jestem autorką licznych opinii prawnych oraz publikacji w przedmiocie możliwości wykorzystania danych osobowych zgodnie z RODO. Przeprowadziłam wiele audytów oraz szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych.
Mam bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach administracyjnych i sądowoadministracyjnych z zakresu ochrony danych osobowych.  

Image

Roch Malinowski​ - Product Manager, Arrow Electronics

Od 11 lat w dystrybucji, 9 lat jako product manager VMware. A od ponad 2 lat product manager Pure Storage.

Image

Anna Poprawa – Radca Prawny, Kancelaria Poprawa

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radca prawny, członkini krakowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych. Właścicielka kancelarii radcowskiej w Krakowie. Prowadzi edukacyjne profile prawne na Facebooku i Instagramie. Za swoją działalność edukacyjną w social-mediach w 2020 roku została nagrodzona wyróżnieniem DOSKONAŁOŚĆ SIECI 2020 prestiżowego miesięcznika dla kobiet Twój Styl w kategorii wiedza. Od lat specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Pomaga zakładać spółki, stowarzyszenia, fundacje. Od wielu lat zajmuje się audytem prawnym przedsiębiorstw, pomaga w prawidłowym przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych.

© 2022. All Rights Reserved.