PRELEGENCI


 

Image

Miłosz Błasiak - Architekt Rozwiązań Wsparcia i Serwisu, HPE Polska

Swoją historię w Hewlett Packard Enterprise rozpoczął w 1999 roku. Przez wiele lat zajmujący się wsparciem technicznym oraz projektowaniem systemów krytycznych zarówno firm komercyjnych jak i instytucji publicznych. Obecnie skupiony na aspektach zarządczych oraz finansowych funkcjonowania współczesnych rozwiązań IT w organizacjach.
Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Image

dr n. ekon. Anna Gawrońska - Lider obszaru ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia, PIT - Instytut Logistyki i Magazynowania

Doktor nauk ekonomicznych, Adiunkt, Kierownik Centrum Standaryzacji oraz członek Rady Naukowej w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Doradza w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia. Uczestniczy w projektach badawczych międzynarodowych z zakresu standardów w obszarze tzw. e-zdrowia, w tym jako kierownik projektu (Antilope, epSOS, openMedicine) oraz w projektach komercyjnych krajowych z zakresu logistyki. Dodatkowo bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia. Ściśle współpracuje z głównymi interesariuszami w obszarze ochrony zdrowia w Polsce, tj. Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia HL7, Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia.

Image

Wojciech Glapa, Business Development Manager Sovva SA

W roli Business Development Managera buduje nowoczesne rozwiązania z obszaru sprzedaży i obsługi Klientów oparte na współpracy wysoko kwalifikowanej kadry specjalistów z nowoczesnymi rozwiązaniami wykorzystującymi m. in technologie AI, Machine Learning, NLP, RPA w postaci zaawansowanych chat i voicebotów wspólnie z Stanusch Technologies SA, polskim liderem rozwiązań robotyki z praktyka 15 lat na rynku i 150 zrealizowanych wdrożeń. Wcześniej przez ponad 10 lat odpowiadał z ramienia Zarządu Arteria S.A. za funkcjonowanie obszaru multimedialnego kontaktu z klientami Grupy Arteria. Aktualnie rozwija projekty strategiczne i multilingual w obszarze Contact Center funkcjonującym w strukturach Arteria S.A i trzech spółek zależnych Grupy . Zasoby contact center Grupy Arteria obejmują 11 lokalizacji na terenie kraju, 2200 stanowisk i ponad 3 tys. pracowników. W 2003 wdrożył i uruchomił największy w kraju projekt outsourcingu obsługi klientów dla jednego z czołowych graczyw branży elektroenergetyki. Projekt realizowany jest nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. W latach 2005 -2010 rozwijał nowe usługi w segmencie multimedialnej obsługi klientów dołączając do portfolio klientów czołowych partnerów z branży gazownictwa, elektroenergetyki, telekomunikacji, ubezpieczeń, telewizji kablowych, rynku wydawniczego i szeregu innych . Od 2010 rozwijał nowy kierunek wykorzystania infrastruktury i metodologii zarządzania wywodzącej się z Call Center w projektach telefonicznego konsultingu biznesowego i długoterminowego wsparcia Klientów korzystających z zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego. Zbudował projekt czołowego gracza branży marketingu internetowego wspierający klientów biznesowych w 11 krajach.

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.

Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Łukasz Sterna - Dyrektor Sprzedaży rozwiązań informatycznych, GE Medical Systems Sp. z o.o.

w dziale LCS i odpowiada za systemy z zakresu informatyki w Europie Wschodniej i Polsce. Wcześniej pracował jako Account Manager i Project Manager, również w GE Medical Systems Sp. Z.o.o w zakresie rozwiązań radiologicznych RIS i PACS, VNA, zaawansowana wizualizacja oraz AI. Specjalizuje się w systemach informatycznych w radiologii i medycznych systemach klinicznych. Dzięki blisko 15-letniemu doświadczeniu w branży IT oraz 12 letniemu doświadczeniu w branży medycznej, jest ukierunkowany na duże rozwiązania regionalne i promocję pełnej cyfryzacji w branży medycznej

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

Image

Krzysztof Gortat – CEO, ESECURE

Absolwent informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Inżynier, architekt oraz audytor specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, posiadający wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi wdrożeniami oraz certyfikatami. Od 2001 do 2007 konsultant, audytor, architekt i wdrożeniowiec rozwiązań z obszarów sieciowych, systemowych oraz cyberbezpieczeństwa w COMP Rzeszów S.A. (obecnie po zmianie nazwy Asseco Poland). Od 2007 do 2015 wiceprezes zarządu Commcord sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki o profilu integratora rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa. Od 2010 prezes zarządu ESECURE sp. z o.o., gdzie aktualnie jest odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki oraz za tworzenie i dostosowanie jej produktów do wymagań rynku.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.