PRELEGENCI


 

Image

Mariusz Bielawski - założyciel i prezes Wawasoft

Mariusz Bielawski jest założycielem i prezesem Wawasoft. Wcześniej przez ponad 20 lat zajmował kierownicze stanowiska w IBM Polska i Alcatel-Lucent. Posiada wszechstronną wiedzę na temat sektora nowych technologii i producentów rozwiązań sprzętowych i dostawców rozwiązań software’owych i chmurowych. W Wawasoft zarządza obszarem sprzedaży i strategii biznesowej. Między innymi to dzięki niemu firma Wawasoft pozyskała status Partnera Handlowego DocuSign Inc. oraz zwróciła uwagę DocuSign Inc. na polski rynek co przyczyniło się do lokalizacji platformy eSignature oraz inwestycji w niezbędne zasoby.
Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Samochody i Maszyny Robocze oraz Executive Master of Business Administration na Université du Québec à Montréal. Zdobył szereg nagród branżowych za uzyskane rezultaty w pracy.

Image

Tomasz Szostek - Wawasoft

Tomasz Szostek jest odpowiedzialny w Wawasoft za całość zagadnień technicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szeroko pojętej branży IT i Telco pracując z największymi graczami na tym rynku. Jego konikiem są zaawansowane rozwiązania informatyczne pozwalające na automatyzację procesów biznesowych. Analiza i ciągłe podnoszenie efektywności procesowej zawsze było podstawą koncepcji jego działania na stanowiskach menadżerskich, które zajmuje od ponad 20 lat, pozostając jednocześnie bardzo blisko realizowanych usług. Ceni sobie bliskie relacje i pracę bezpośrednio z klientem niezależnie od własnej pozycji w organizacji. Z wykształcenia ekonomista po Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prywatnie ceni sobie wolny czas, który chętnie spędza blisko przyrody. Podróżuje z plecakiem, żegluje, pracuje w drewnie.

Image

Maciej Sysak - Zastępca Dyrektora Centrum Informatyki / pełnomocnik Rektora do spraw rozwoju systemów informatycznych i komunikacyjnych Uczelni, Uniwersytet Łódzki

Manager IT, analityk i architekt systemów informatycznych z dużym doświadczeniem programistycznym.
Od 2007 w różnych obszarach branży IT z nastawieniem na współpracę z klientem i kreatywne rozwiązywanie problemów technicznych, biznesowych i organizacyjnych.

Image

Aneta Bolka - Associate Partner,Rödl & Partner

- Odpowiedzialna za kierowanie zespołem księgowości finansowej w gliwickim oddziale Rödl & Partner
- Autorka publikacji i prelekcji z zakresu rachunkowości, optymalizacji procesów księgowych.
- Posiada tytuł Lean Practitioner wydany przez Lean Enterprise Institute
- Sponsor w programie BPE Excellence
- Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu bieżącej księgowości finansowej i rozliczeń podatkowych
- Na co dzień współpracuje z Klientami z różnych branż, min. prowadzącymi działalność handlową, usługową, produkcyjną, głównie z kapitałem zagranicznym
- Ekspert i doradca w mapowaniu oraz optymalizacji procesów księgowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw
- Sprawuje nadzór nad prawidłowością procesów księgowych

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.