PRELEGENCI


 

Image

Radosław Bulejak - Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalizuje się naukowo w procesowym prawie administracyjnym oraz podatkowym, reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi. Autor publikacji i glos z zakresu prawa administracyjnego, prelegent podczas konferencji naukowych oraz szkoleń.

Image

dr Danuta Kajrunajtys - Uniwerystet Ekonomiczny w Krakowie

Nauczyciel akademicki, rzeczoznawca PTI, niezależny doradca w zakresie wykorzystania informatyki w zarządzaniu. „Kiedyś wydawało mi się, że poza systemami zintegrowanymi klasy MRP II / ERP informatyka nic przełomowego nie będzie wstanie zaoferować do usprawnienia zarządzania organizacjami”. Do czasu. Pojawiła się idea i powstało wiele produktów klasy Robotic Process Automation. RPA wygenerowało wiele szans ale i pułapek dla inwestujących w te narzędzia. Obserwuję je praktycznie od początku. Identyfikuję i analizuję czynniki zarówno powodzenia jak i niepowodzenia użycia RPA w praktyce biznesowej.

Image

Krzysztof Szmigielski - Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Informatyki Europejskiej Uczelni w Warszawie

Specjalista baz danych, od 21 lat związany z informatyzacją jednostek służby zdrowia. Od 2008 roku Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie.
Brał udział we wdrażaniu 4 projektów unijnych związanych z informatyzacją szpitala. W swojej karierze zajmował się wdrażaniem i utrzymaniem systemów medycznych w Szpitalach w całej Polsce.
Wykładowca i Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Informatyki Europejskiej Uczelni w Warszawie. Entuzjasta rozwiązań Open Source.

Image

Lucyna Młodzianowska - BNP Paribas Bank Polska S.A.

Menedżer zespołów/projektów/Scrum Master z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała zarówno w polskich jak i międzynarodowych instytucjach finansowych m.in. General Electric, Bank BPH S.A., Sygma Banque Société Anonyme S.A. oddział w Polsce, BNP Paribas Bank Polska S.A. Ambasadorka programów: „Women UP” i “Wo-mentoring Future UP” w BNP Paribas Bank Polska S.A. Na swoim koncie ma wiele szkoleń zawodowych i osiem branżowych certyfikatów (m.in. PRINCE2, Agile Project Management, Professional Scrum Master 2, Professional Scrum Product Owner, Black Belt…). Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej specjalnością są procesy bankowe, ubezpieczeniowe, wydawnicze. W swojej karierze zarządzała wieloma interdyscyplinarnymi zespołami (nawet do 130 osób) i realizowała projekty dotyczące m.in reinżynierii procesów, wdrażania nowych technologii, fuzji/restrukturyzacji bankowych, czy też wprowadzania zmian wynikających z regulacji prawnych.
Laureatka nagród za wdrażane usprawnienia w procesach, zarządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów. Nominowana do: „Mistrz Innowacyjnej Transformacji 2020 w kategorii Mistrz Wdrożenia” organizowanego przez MIT Sloan Management Review i ICAN Institute oraz „TechnoBiznes 2021” organizowanego przez Gazetę Bankową.

© 2022. All Rights Reserved.