PRELEGENCI


 

Image

Paweł Wośko - Pre Sales & Technical Service Manager, Brother Central and Eastern Europe GmbH

W Brother od 2008 zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z technicznym wsparciem sprzedaży oraz serwisem. Jednym z podstawowych obszarów działalności jest przygotowywanie rozwiązań przystosowanych do wymagań klientów w zakresie zarządzania wydrukiem oraz obiegu dokumentów opartych na urządzeniach Brother.

Image

Wiesław Krawczyński - ekspert ds. bezpieczeństwa IT, Audytel

Doświadczony ekspert w zakresie elektronicznych usług zaufania oraz identyfikacji. Specjalizuje się w zagadnieniach podpisu elektronicznego, bezpieczeństwa informacji oraz cyberbezpieczeństwa. Jest zwolennikiem rozwoju gospodarki opartej wyłącznie na dokumentach elektronicznych (paperless).
Z drugiej, strony rozumiejąc zagrożenia z tym związane dla społeczeństwa aktywnie pracuje nad ochroną informacji przed cyberzagrożeniami oraz praktycznymi aspektami ochrony danych osobowych.
W Audytelu jest szefem zespołu IT Governance, który pomaga swoim Klientom wypełniać zobowiązania prawne oraz branżowe związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji. Osobiście prowadzi audyty oraz wdrożenia systemów zgodności z regulacjami między innymi: RODO, KNF, UKSC, KRI, NIS oraz PCI DSS.

Posiada certyfikaty audytora wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO 27001, audytora ISO 22301, certyfikaty TOGAF 9, ITILv3 oraz ISTQB. Pracował w projektach między innymi dla Komendy Głównej Policji, IMGW, PFRON, Służby Więziennej, TU Allianz, Sharp Polska oraz Polskich Sieci Energetycznych.

Image

Karol Wodecki - Senior Penetration Coordinator and Planning Manager, Standard Chartere

W firmie, odpowiedzialny za koordynacje pentestów wewnąrtz banku czyli white hat hacking. Prywatnie pasjonat bezpieczeństwa internetowego, polityki międzynarodowej, elektroniki, off-roadu oraz literatury szpiegowskiej.

Image

Katarzyna Gorzkowska - Prawnik, APLAW Artur Piechocki

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prywatności. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego i handlowego. Pełni także funkcję Inspektora Ochrony Danych. Uczestniczy we wdrożeniach projektów w obszarach IoT, blockchain i RODO. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz artykułów na łamach Dziennika Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej. Członek Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes” oraz grup roboczych ds. Internet of Things i Cyberbezpieczeństwa działających w Ministerstwie Cyfryzacji.
Absolwentka Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie i studiów podyplomowych: Prawo Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim, Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji na Uczelni Łazarskiego oraz Cyberbezpieczeństwo i Informatyka śledcza na Uczelni Łazarskiego. Ukończyła również Szkołę Praw Własności Intelektualnej prowadzoną przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza (Centrum IP) w Warszawie. Uczestniczyła w szkoleniach z mediacji, zarządzania organizacjami i projektów CSR.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.