PRELEGENCI


 

Image

Kinga Grzelczyk - Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Dolnośląskim Centrum Onkologii,Pulmonologii i Hematologii, Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji i Ochrony Danych Osobowych w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Finalistka konkursu Rising Star In Cybersecurity organizowanego przez Cyber Women Community.

Specjalizuje się w ochronie danych osobowych oraz bezpieczeństwie informacji. Doświadczenie w sektorze publicznym uzyskała odpowiadając za wdrażanie nowych projektów, przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa i wypełnianie obowiązków wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Image

Radosław Bulejak - Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalizuje się naukowo w procesowym prawie administracyjnym oraz podatkowym, reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi. Autor publikacji i glos z zakresu prawa administracyjnego, prelegent podczas konferencji naukowych oraz szkoleń.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.