PRELEGENCI


 

Image

Kinga Grzelczyk - Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Dolnośląskim Centrum Onkologii,Pulmonologii i Hematologii, Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji i Ochrony Danych Osobowych w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Finalistka konkursu Rising Star In Cybersecurity organizowanego przez Cyber Women Community.

Specjalizuje się w ochronie danych osobowych oraz bezpieczeństwie informacji. Doświadczenie w sektorze publicznym uzyskała odpowiadając za wdrażanie nowych projektów, przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa i wypełnianie obowiązków wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Image

Radosław Bulejak - Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalizuje się naukowo w procesowym prawie administracyjnym oraz podatkowym, reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi. Autor publikacji i glos z zakresu prawa administracyjnego, prelegent podczas konferencji naukowych oraz szkoleń.

Image

Paweł Szymczak – Kierownik sprzedaży w One System

Manager sprzedaży z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży technologicznej, specjalista od strategii sprzedaży rozwiązań dla biznesu. Uczestnik programu Future Builders. Współpracuje z małymi i średnimi firmami oraz organami administracji publicznej w obszarach wirtualizacji i utrzymania dostępności systemów IT, backupu i odtwarzania danych oraz wprowadzania i modernizacji standardów biznesowych urządzeń klienckich. Skupia się na długofalowych korzyściach płynących z wykorzystania wiodących narzędzi informatycznych.

Image

Kamil Grzesik - Account Executive - Data Protection Solutions w Dell Technologies

W firmie Dell Technologies od 5 lat jest częścią zespołu Data Protection. Na co dzień zajmuje się doradzaniem dużym i średnim przedsiębiorstwom jak skutecznie chronić swoje dane przed utratą oraz w jaki sposób tworzyć wydajne systemy kopii zapasowych. Oprócz tego pomaga również klientom zabezpieczać się przed skutkami udanych ataków hackerskich oraz ransomware.

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

 

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.