PRELEGENCI


 

Image

Daniel Kowalski - Specjalista ds. wsparcia technicznego, Net Complex Sp. z o.o.

Inżynier rozwiązań WatchGuard. Posiada wieloletnie doświadczenie w administrowaniu środowiskiem serwerowym oraz sieciowym. Specjalista w zakresie rozwiązań Fortinet oraz WatchGuard.

Image

Marcin Pera - Expert, Statlook Polska

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.

Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Katarzyna Gorzkowska - Prawnik, APLAW Artur Piechocki

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prywatności. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego i handlowego. Pełni także funkcję Inspektora Ochrony Danych. Uczestniczy we wdrożeniach projektów w obszarach IoT, blockchain i RODO. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz artykułów na łamach Dziennika Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej. Członek Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes” oraz grup roboczych ds. Internet of Things i Cyberbezpieczeństwa działających w Ministerstwie Cyfryzacji.
Absolwentka Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie i studiów podyplomowych: Prawo Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim, Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji na Uczelni Łazarskiego oraz Cyberbezpieczeństwo i Informatyka śledcza na Uczelni Łazarskiego. Ukończyła również Szkołę Praw Własności Intelektualnej prowadzoną przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza (Centrum IP) w Warszawie. Uczestniczyła w szkoleniach z mediacji, zarządzania organizacjami i projektów CSR.

© 2022 PIRB All Rights Reserved.