PRELEGENCI


 

Image

Anna Orłowska,radczyni prawna, Kancelaria Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy sp.p.

Radca prawny świetnie odnajdująca się w projektach wielowątkowych i wymagających skrupulatnego planowania, w kontaktach z Klientami konkretna, bezpośrednia i dobrze zorganizowana. Z tych względów, istotny obszar jej praktyki zajmują sprawy przekształceń i fuzji, łączące skomplikowane zagadnienia korporacyjne, administracyjne i podatkowe.
Klientów Kancelarii wspiera również w formułowaniu wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego (także obejmujących zawiłe stany faktyczne) oraz prowadzi złożone spory sądowe (szczególnie w sprawach gospodarczych i pracowniczych).

Image

Marta Bytner, aplikantka radcowska, Kancelaria Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy sp.p.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zaangażowana w tematykę prawnego otoczenia biznesu, w tym usługi doradztwa dla podmiotów z branż regulowanych oraz spory sądowe.

Image

Tomasz Oczkowski, radca prawny, Kancelaria Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy sp.p.

Radca prawny z ogromnym doświadczeniem i nieprzeciętnym prawniczym wyczuciem, wieloletni nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu.
Prowadzi sprawy związane z zarządzaniem kryzysem w przedsiębiorstwie spowodowanym m. in. sporem wspólników, czynami nieuczciwej konkurencji czy wrogim przejęciem. Ponadto zajmuje się prawem karnym gospodarczym w obszarze aktywności przedsiębiorców – w tym minimalizacją ryzyka pokrzywdzenia działaniem osób trzecich lub personelu czy ryzyka wszczęcia przeciwko przedsiębiorcy postępowania karnego lub karnoskarbowego, a także aktywnego udziału w zwalczaniu nadużyć wewnątrz struktur przedsiębiorców (w tym przestępstwa menadżerskie) lub innych czynów na szkodę danego przedsiębiorcy (np. oszustwa).

Image

Paweł Jędrzejak – Trener Biznesu, Infor PL S.A.
Ukończony program trenerski IBD Business School, Coach – certyfikat Noble Manhattan School, ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, od 13 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku finansowo- kadrowym.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.