• Opening Times: Mon - Sat 8.00 - 18.00

PRELEGENCI


 

Image

Bartosz Jodko - Aera General Manager, CBRE GWS

Bartosz jest związany z branżą FM od 2015 roku. Obecnie zajmuje się kompleksową techniczną obsługą i zarządzeniem technicznym nieruchomościami biurowymi oraz przemysłowymi. W zakresie jego kompetencji leży zarządzanie kontraktami FM w całej Polsce. Wspiera on swym doświadczeniem w zarządzaniu procesem monitorowania zgodności w zakresie utrzymania budynków z lokalnymi przepisami, standardami i szczególnymi wymogami klientów. Ponadto Bartosz posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Dla swoich klientów jest wsparciem we wszystkich sprawach związanych z techniką, od doradztwa technicznego po realizację energooszczędnych rozwiązań podnoszących wartość nieruchomości.
DOŚWIADCZENIE:
- CBRE GWS | AREA GENERAL MANAGER LFM l Kompleksowy nadzór nad kontraktami LFM w Polsce
- Spie Building Solutions | KIEROWNIK GRUPY PROJEKTOWEJ | Nadzorowanie wdrażania usług obsługi technicznej obiektów przemysłowych, biurowych oraz parków logistycznych
- MGJ INSTALACJE | KIEROWNIK ROBÓT INSTALACYJNYCH | Prowadzenie i rozliczanie robót instalacji HVAC, wod-kan, gaz | Inea Stadion Poznań
- EUROKLIMAT | KIEROWNIK ROBÓT | Prowadzenie i rozliczanie robót instalacji HVAC, wod-kan, gaz | Concordia Design, Galeria MM
- KLIMAR | KIEROWNIK PROJEKTU | Koordynowanie projektów | Skalar Office Center, Stadion Miejski w Poznaniu, PGE Arena Gdańsk

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Paweł Soboń - Regionalny Kierownik Sprzedaży w Belimo Siłowniki S.A.

Absolwent Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie. Z branżą HVAC związany od ponad 15 lat.

Image

Marta Lenarczyk - Senior Technical Quality Manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Colliers

Inżynier z ponad 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu technicznym nieruchomościami i prowadzeniu projektów technicznych, również związanych ze zwiększeniem efektywności energetycznej budynków biurowych. W Colliers kieruje zespołem odpowiedzialnym za wsparcie operacyjno-techniczne zarządców nieruchomości. Od lat buduje i utrzymuje relacje z klientami i dostawcami. Kompetentna w zarządzaniu dużymi zespołami obsługi technicznej (+90 członków); doceniana trenerka i wychowawca wielu nowych talentów w branży obsługi technicznej nieruchomości.

Image

Maciej Matter - Global Energy Lead, CBRE GWS

Jest Globalnym Kierownikiem Energii z ponad 9-letnim doświadczeniem w branży. Zarządza międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za poprawę efektywności energetycznej w regionach: APAC, EMEA, Americas i UKI. Wspiera Klientów w zakresie rozwoju efektywności energetycznej, zarządzania energią, opracowywania strategii energetycznej i zrównoważonego rozwoju, zarządzania złożonymi projektami energetycznymi, audytów energetycznych, analiz BMS, zakupów mediów energetycznych, wdrażania DSR, alternatywnych źródeł energii i magazynowania oraz transakcji ETS. Wcześniej pełnił funkcję doradcy energetycznego zarządu spółek ceramicznych i telekomunikacyjnych.

Image

Adam Węgrzyn - Sales Manager MDU, Loxone

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zajmuje się sprzedażą oraz pomocą przy wdrażaniu automatyki budynkowej. Z powodzeniem buduje relacje z klientami. Głównym celem firmy Loxone jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii w celu poprawy wydajności i efektywności budynków.

 

Image

Konrad Cieślak - Dyrektor Sprzedaży, ZDANIA sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH w Krakowie. Od kilkunastu lat związany z branżą BMS. Pracując dla największych integratorów systemów teletechnicznych w Polsce uczestniczył w projektach m.in. z obszarów Data Center, budynków biurowych, galerii handlowych, obiektów przemysłowych, hoteli, terminali lotniczych, stadionów, dworców kolejowych, obiektów szpitalnych. Nabyte doświadczenie wykorzystuje w dopasowaniu właściwego rozwiązania produktowego i usługowego, będącego odpowiedzią na potrzeby konkretnych grup odbiorców.

Image

Lukas Stankevičius - Business Development Manager, Exergio

Business Development Manager odpowiedzialny za rozwój firmy na rynkach europejskich. Wspólnie z zespołem opracował platformę, która przeprowadza dogłębny monitoring systemów BMS, pomaga oszczędzać energię i czas inżynierów potrzebnych na utrzymanie obiektu. Jego kluczową rolą jest opracowywanie i wdrażanie strategii, które pomogą firmie Exergio rozwijać się poza granicami Litwy. Nieustannie poszukuje nowych możliwości rozszerzenia działalności na rynkach europejskich i osiągania jeszcze lepszych wyników.