PRELEGENCI


 

Image

Artur Markiewicz – Cyber Security Consultant, Trecom Group

Fascynat cyberbezpieczeństwa, lider, konsultant, trener. Od 2005 roku związany z rynkiem IT, z informatyką od 1991 roku. Posiada bogate doświadczenie w obszarach takich jak infrastruktura, sieci, urządzenia klienckie, systemy szpitalne, serwerownie, oprogramowanie użytkowe i bezpieczeństwo, szkolenia z cyberbezpieczeństwa dla IT i osób spoza IT. Realizuje się zawodowo w Trecom Group jako konsultant, trener i koordynator projektów. Działa społecznie w Stowarzyszeniu ISSA Polska (Stowarzyszenie ds. Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych).

- Dyrektor ds. Projektu Cyfrowy Skaut ISSA Polska, lider projektu Cyfrowy Skaut;
- Twórca lokalnych społeczności ISSA Polska .local #ISSAPolskalocal.

Image

Olga Dąbrowska - Senior Associate, dotlaw Skrzywanek Stępniowski i Wspólnicy sp. k.

Prawniczka specjalizująca się w prawie ochrony danych osobowych, prawie medycznym oraz prawie IT. Na co dzień doradza przedsiębiorstwom i startupom z rynku ochrony zdrowia - zarówno w obszarze prywatnej jak publicznej opieki zdrowotnej - gdzie prowadzi szkolenia, negocjuje umowy, szacuje ryzyko prawne przedsięwzięć, opracowuje procedury, a także jest członkinią zespołu Inspektora Ochrony Danych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa ochrony danych osobowych.

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.

Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Michał Wawiórko - Ekspert ds. RPA, prezes zarządu First Byte (właściciela marki i narzędzia Wizlink®)

Ekspert branży IT oraz nowych technologii, konsultant w obszarach automatyzacji i robotyzacji procesów.
Od 2017 roku wyposaża firmy i ludzi w roboty oraz upowszechnia robotyzację.
Od 2018 roku jest CEO w polskiej firmie First Byte, która jest właścicielem autorskiego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink®, za pomocą którego roboty jeszcze szybciej mogą zagościć w różnej wielkości organizacjach, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Image

Maciej Gałązka - Business Development Manager w EasyCall, marce spółki SoftBlue S.A.

Posiada 9-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze usług telekomunikacyjnych oraz optymalizacji procesów biznesowych. Obecnie związany z marką EasyCall i odpowiedzialny za relacje z partnerami biznesowymi. Dotychczas zrealizował kilkadziesiąt projektów podnoszących efektywność zespołów i procesów obsługi klienta w branży medycznej, finansowej, logistycznej oraz e-commerce.

Image

Paulina Perkowska - Junior Associate, KOCHAŃSKI & PARTNERS

Paulina Perkowska, w swojej praktyce zawodowej zajmuje się projektowaniem i negocjowaniem umów IT, zagadnieniami chmurowymi oraz analizami prawnymi o tematyce prawnoautorskiej i technologicznej, w szczególności związanej ze sztuczną inteligencją. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej oraz prawa Unii Europejskiej. Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytecie Paris II Assas. Uzyskała również dyplom Master 2 na studiach z zakresu francuskiego prawa biznesowego organizowanych we współpracy przez Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet Poitiers.

Image

Łukasz Jarecki - Młodszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych, Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.

Łukasz Jarecki jest prawnikiem specjalizującym się obszarze ochrony danych osobowych w Grant Thornton Frąckowiak P.S.A. Posiada dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Odpowiada za obsługę klientów Grant Thornton w zakresie wdrożenia i dostosowania ich organizacji do wytycznych RODO. Obsługuje klientów z zakresu bieżącego doradztwa w obszarze ochrony danych osobowych, w tym spraw z zakresu powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz transferu poza EOG. Swoje doświadczenie zdobywał, pracując w renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu i Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe Prawo nowych technologii w Instytucie Nauk Prawnych PAN.

Image

Tomasz Kowalczyk – Kierownik Sprzedaży, Peoplefone Polska Spółka Akcyjna

Tomasz Kowalczyk jest wysoko wykwalifikowany w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Od dwudziestu lat związany z branżą, specjalizujący się w rozwiązaniach dedykowanych dla call center działających w Polsce i za granicą. Związany z firmą Peoplefone Polska SA od 2018 roku. Odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy. Dzięki posiadanej wiedzy potrafi dobrać właściwie usługi telekomunikacyjne dla klienta, tak, aby w jak największym stopniu pomagały rozwijać jego firmę. Komunikatywny i rzetelny, w naturalny sposób stara się rozwiązywać problemy klientów, zawsze kierują nim dobre intencje. Entuzjasta aktywnego wypoczynku i najnowszych technologii.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.