PRELEGENCI


 

Image

Małgorzata Kurowska - Legal Counsel w Hyundai Motor Europe

Radczyni prawna, ekspertka w zarządzaniu złożonymi projektami obejmującymi zagadnienia prawne, organizacyjne i IT. Posiada certyfikat CIPP/E. Publikuje w prasie ogólnokrajowej i portalach branżowych.
Do jej głównych obszarów zainteresowania należy zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie ryzykiem oraz zagadnienia związane ze zdalną weryfikacją tożsamości i identyfikacją elektroniczną. Ma rozległe doświadczenie w realizacji projektów z zakresu ochrony danych osobowych i IT.
Obecnie pełni funkcję Legal Counsel w Hyundai Motor Europe GmbH we Frankfurcie.

Image

dr Dominika Skoczylas - Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Szczeciński

Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W kręgu zainteresowań badawczych znajdują się: cyberbezpieczeństwo, prawo komunikacji elektronicznej, prawo administracyjne. Autorka publikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa i prawa administracyjnego.

Image

Łukasz Taradejna - Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa,Audytor Wiodący ISO 27001, ISO 22301, COIG S.A.

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa w COIG S.A. - Audytor Wiodący norm ISO 27001 oraz 22301. Bezpiecznik z zamiłowania :) Dzięki doświadczeniu w Security Oprations Center oraz moimi umiejętnościami potrafię sprawnie zarządzić incydentem bezpieczeństwa w sytuacjach kryzysowych. Od 2023 członek ISSA Polska.

© 2022. All Rights Reserved.