PRELEGENCI


 

Image

Łukasz Grzesiak - Dyrektor BU Cloud, Arrow Electronics

Z branżą informatyczną związany od 20 lat, z branżą storage od 16 lat. Od początku kariery w firmie ArrowECS sp. Zo.o. (wcześniej DNS Polska sp. O.o.). W trakcie kariery zawodowej odpowiedzialny od strony handlowej za szereg produktów w tym: Sun Microsystems, HDS, Quantum, Symantec, Vmware. Obecnie w ArrowECS – dystrybutora NetApp, odpowiedzialny za dział Cloud i DataCenter w tym sprzedaż rozwiązań Backupowych, Storage, Wirtualizacyjnych oraz Microsoft Cloud.

Image

Alicja Zajączkowska - Starsza Kierowniczka Projektu - Zespół Polityk, Strategii i Rozwoju Chmury, Centralny Ośrodek Informatyki

Doświadczony Kierownik projektu, skuteczny w zarządzaniu projektami na rynku publicznym zarówno od strony wykonawcy jak i zamawiającego. Od ponad 5 lat praktykuję zamówienia publiczne po stronie Zamawiającego w szczególności w zakresie postępowań informatycznych. Obecnie w Centralnym Ośrodku Informatyki w Zespole Polityk, Strategii i Rozwoju Chmury pracuję nad modelem zakupowym i zamówieniami centralnymi dla podmiotów publicznych na usługi Publicznej Chmury Obliczeniowej.

Image

Iwona Aleksandrowicz-Strus - adwokat, Associate, KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

Adwokat, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz kierunku Intellectual Property and New Technologies organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO). Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz prawie własności intelektualnej. W codziennej pracy zawodowej współpracuje ze spółkami IT i skupia się na działalności z obszaru Intellectual Property.

Image

Mikołaj Prochownik - radca prawny, Senior Associate, KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

Radca prawny, absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie umów, w szczególności w branży IT i IT security, prawie własności intelektualnej, prawie gospodarczym, w tym w prowadzeniu sporów sądowych, doradzając klientom, zarówno krajowym jak i zagranicznym, w obrocie międzynarodowym. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa wyborczego, prawa hazardowego, prawa pracy i prawa karnego. W codziennej pracy zawodowej skupia się na zagadnieniu cyberbezpieczeństwa.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.