PRELEGENCI


Image

Joanna Karczewska - Ekspert i audytor, Stowarzyszenie ISACA Warszawa

W informatyce od 40 lat. Przeszła całą drogę zawodową od operatora do dyrektora. Pracowała w instytucjach państwowych oraz firmach polskich i zagranicznych. Od 2003 roku jako certyfikowany audytor – CISA – zajmuje się badaniem systemów informatycznych zgodnie z metodyką COBIT. Specjalizuje się w audytach w jednostkach sektora finansów publicznych. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu audytu informatycznego i metodyki COBIT według autorskich programów. Expert Reviewer metodyki COBIT5 i COBIT 2019. Brała udział w pracach Grupy Roboczej d/s GDPR stowarzyszenia ISACA oraz Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych powołanej w Ministerstwie Cyfryzacji. Przetłumaczyła aplikację PIA francuskiej CNIL na j.polski. Ekspert Najwyższej Izby Kontroli.

Image

Grzegorz Bernatek - Lead TMT Analyst, Audytel S.A.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (kierunek: Telekomunikacja) oraz Szkoły Głównej Handlowej. Od roku 2004 kieruje projektami badawczymi dotyczącymi polskiego i europejskiego rynku telekomunikacyjnego; tworzenia modeli rynkowych i systemowych oraz prowadzi doradztwo i szkolenia dla klientów Audytela. Wcześniej pracował jako audytor systemów teleinformatycznych w Audytelu oraz analityk/programista w Mc-Kinsey & Company.

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook

Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Jakub Wychowański - Członek Zarządu, Sales Manager, VECTO Sp. z o.o.

Członek zarządu i jednocześnie Sales Manager z 17 letnim doświadczeniem zawodowym. Jest specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa i przechowywania danych w postaci cyfrowej. Jego kompetencje potwierdzone są prestiżowymi certyfikatami m.in. Midrange Storage Technology Architect oraz Backup Recovery Solutions Technology Architect. Aktywnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem prowadząc prelekcje i szkolenia branżowe oraz udzielając wypowiedzi eksperckich mediom. Pomysłodawca uznanego przez klientów cyklu prezentacji pod nazwą „Vtorek Technologiczny” oraz raportu „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach”.

Image

Katarzyna Gorzkowska - Prawnik, Inspektor Ochrony Danych, Kancelaria APLAW

Absolwentka Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie i podyplomowych studiów prawa Unii Europejskiej, ochrony danych osobowych i zarządzania bezpieczeństwem informacji. Ukończyła również Szkołę Praw Własności Intelektualnej prowadzoną przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza.
Specjalizuje się w prawie nowych technologii. Zajmuje się prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych, prawem cywilnym i handlowym. Doradza podmiotom gospodarczym i organizacjom pozarządowym.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.