PRELEGENCI


 

Image

Alina Zając - Dyrektor Biura ds. Programu Cyberbezpieczeństwa i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej. Ukończyła liczne kursy z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz audytu systemu zarządzania ciągłością działania, jak również kursy związane z podpisem elektronicznym. Ekspert ds. zarządzania ciągłością działania i bezpieczeństwa informacji z ponad 20 letnim doświadczeniem. Opracowywała rozwiązania zapewniające ciągłość działania m.in. dla Kredyt Banku, Banku Pocztowego a także dla Grupy Allianz – zarówno dla banku jak i spółek ubezpieczeniowych. Prowadziła analizy Top Risk Assessment, szkolenia i walidacje modeli ryzyka. Od 2018 związana z Grupą BNP Paribas realizuje się w zakresie cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji. Posiada certyfikaty Audytora wiodącego na zgodność z normą ISO 22301 oraz ISO 27001. Obecnie w BNP Paribas będąc Dyrektorem Biura ds. Programu Cyberbezpieczeństwa i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wdraża wymagania dot. Cyberbezpieczeństwa i nadzoruje ich realizację.

Wiedzę ekspercką wykorzystuje współpracując z firmami i przygotowując opinie m.in. z zakresu ciągłości działania i oceny ryzyka, a także propozycje i plany działań.

Członek Grupy Roboczej Forum Technologii Bankowych ds. BCM przy Związku Banków Polskich. Współautorka książek w zakresie zarządzania ciągłością działania: „Księgi Dobrych Praktyk w zakresie zarządzania ciągłością działania”, Ciągłość działania w aspekcie budowania odporności organizacji

Image

Jarosław Ulczok - Pre-Sales Consultant, CEE, Cloud Protection & Licensing, Thales

Jest absolwentem Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Informatyka. Pracował w firmach Clico, Safenet/Gemalto, obecnie pracuje w firmie Thales. Jest konsultantem bezpieczeństwa oraz certyfikowany trener z wiodących na rynku rozwiązań ochrony zawartość i kryptografii. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje do doradzania klientom w doborze odpowiedniego systemu ochrony danych z zakresu silnego uwierzytelniania i szyfrowania danych. Prowadzi prelekcje na licznych konferencjach organizowanych w kraju i za granicą. W latach minionych pracował jako inżynier i programista w firmie zajmującej się dostatecznie dedykowanych rozwiązań dla instytucji finansowych i sektora energetycznego.

 

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook

Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Dariusz Woźniak - Inżynier techniczny Bitdefender Polska, Marken Systemy Antywirusowe

Zastępca kierownika działu technicznego, ekspert techniczny Bitdefender. W świecie IT od 6 lat. Wcześniej zajmował się kwestiami m.in. sprzętowymi takimi jak serwery, stacje robocze oraz wdrożenia systemów ERP. Obecnie najbliższe są mu zagadnienia związane z sieciami oraz administracją Windows Server.

Image

Szymon Fojna- Key Account Manager, BTC Sp. z o.o.

Image

dr Marlena Płonka - Prezes Zarządu Instytutu Bezpieczeństwa Informacji (www.ibistargard.pl)

Inspektor Ochrony Danych i Pełnomocnik ds. Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w sektorze prywatnym i publicznym; wizytówka internetowa: https://icentrum.eu/

 

Image

Krzysztof Szmigielski - Kierownik Sekcji Informatyki, Szpital Wolski

Specjalista baz danych, od 17 lat związany z informatyzacją jednostek służby zdrowia, od 2008 roku Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Brał udział w wdrażaniu 3 projektów unijnych związanych z informatyzacją Szpitala. W swojej karierze zajmował się wdrażaniem i utrzymaniem systemów medycznych w Szpitalach w całej Polsce. Entuzjasta rozwiązań Open Source

 

 

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.