PRELEGENCI

Noemi Chudzik - Partner Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni Sp. p.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz amerykańskiego Stetson University gdzie uzyskała tytuł LL.M., specjalizacja - International Law and Business. Kieruje w Kancelarii Chudzik i Wspólnicy zespołem zajmującym się prawem cywilnym oraz problematyką umów a także sporami sądowymi. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, głównie sektor budowlany i farmaceutyczny. Opracowuje raporty due diligence dotyczące firm i nieruchomości. W codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim problematyką umów, prawem gospodarczym i cywilnym.

Bartosz Paczyński - Prezes Agencji Social Media Content Hero

Trener marketingu internetowego i sprzedaży. Zwolennik analizy behawioralnej użytkownika pod kątem decyzji zakupowych. Prezes w agencji Social Media Content Hero wyspecjalizowanej w sprzedaży online. Od ponad 10 lat wspiera firmy w zwiększeniu sprzedaży i optymalizacji kosztów pozyskania klienta w kanale e-commerce, Social Media i SEM. W portfolio Bartosza Paczyńskiego znajdują się takie firmy jak: Onet.pl, Huawei, Axel Springer Polska, Techland, Akademia Leona Koźmińskiego.

Rafał Osmoła - Partner zarządzający, ASD Consulting

Partner zarządzający w firmie doradczej ASD Consulting. Certyfikowany Six Sigma Black Belt. Od 15 lat specjalizuje się w poprawie doskonałości organizacyjnej (wykorzystując przy tym m.in. techniki Lean Management, czy algorytmy sztucznej inteligencji). Realizował projekty optymalizacyjne w środowiskach produkcyjnych, logistycznych oraz usługowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej oraz prelegent wielu konferencji związanych z poprawą produktywności.

Maciej Kubiak - Adwokat, Wspólnik, LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy

Specjalizuje się w dziedzinie prawa własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego, a także w zakresie prawa mediów i filmowego, prasowego, IT i nowych technologii, reklamy i konkurencji oraz ochrony dóbr osobistych. Reprezentuje klientów w złożonych sporach sądowych związanych z ochron± własności intelektualnej oraz w sprawach gospodarczych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów obsługi prawnej produkcji filmowo-telewizyjnych, w tym wysokobudżetowych koprodukcji międzynarodowych. Doradzał także wielu producentom telewizyjnym, wydawnictwom muzycznym i książkowym, organizatorom koncertów, agencjom reklamowym i Public Relations czy domom mediowym. Konsultuje projekty reklam oraz przedsięwzięć i strategii marketingowych. Doradza także w przedsięwzięciach związanych z innowacjami, danymi osobowymi, nowymi technologiami i komercjalizacją badań naukowych oraz zwalczaniem nieuczciwej konkurencji i nieuczciwych praktyk rynkowych. Jest wykładowcą w Centrum Praw Własności Intelektualnych im. H. Grocjusza w Krakowie oraz arbitrem Sądu Arbitrażowego Rynku Audiowizualnego (SARA). Rekomendowany przez renomowane międzynarodowe rankingi prawne – Chambers & Partners w dziedzinie Technologii i Mediów (TMT) oraz własności intelektualnej (IP) i Legal 500 EMEA – w dziedzinie IP.
Prawnik z rockowym zacięciem i literackim talentem. Pasjonat dzielenia się wiedzą. Twórca sukcesu i redaktor naczelny LSW IP Bloga – portalu dla branży twórczej i biznesu (lswipblog.pl). „Po godzinach” pochłania książki i filmy, może dlatego zawodowo jest najlepszym adwokatem wydawców i filmowców.

Krzysztof Nowak - Property Manager, CBRE Sp. z o.o.

Studia na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji, mgr inż. budownictwa lądowego w zakresie urządzeń i instalacji sanitarnych. Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych. Posiada licencję zarządcy nieruchomości .
Praca na stanowiskach kierownika robót sanitarnych, inspektora nadzoru, zarządcy obiektów wojskowych, lotniska; zarządca biurowców, budynków mieszkalnych; menedżer ds. zarządzania obiektami magazynowymi (400.000 m²); kierownik obsługi technicznej, udziałowiec  firmy projektowej.
Praca w jednostkach organizacyjny MON, Est-On Property Management Sp. z o.o. (Echo Investment S.A.), Manufaktura Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., StrabagProperty and Facility Services Sp. z o.o., CBRE Sp. z o.o.
Doświadczenie w zakresie planowania inwestycji, nadzoru inwestorskiego, projektowania, budowy, eksploatacji, prowadzenia negocjacji umów o roboty budowlane, usługi, zakup nieruchomości, umów najmu, opracowywanie specyfikacji i dokumentacji przetargowych, tworzenie struktur organizacyjnych i procedur wewnętrznych, kierowanie zespołami pracowników, zarządzania nieruchomościami magazynowymi, biurowymi i niezabudowanymi

Tomasz Kozłowski - Sales Development Manager, Sage sp. z o.o.

W branży IT od 18 lat. Obecnie poszukuję i wprowadzam w praktyce rozwiązania informatyczne rozbudowujące portfolio i funkcjonalność produktów linii Sage Symfonia ERP.

Grzegorz Gajewski - Presales Consultant, Sage sp. z o.o.

Związany z systemami klasy ERP od ponad 10 lat. Przez całość kariery w IT zajmuje się doradzeniem klientom z sektorów z m.in. produkcyjnego oraz usługowego w doborze najlepszego rozwiązania, wspierającego najważniejsze procesy biznesowe w firmach, w tym procesy związane z efektywnym zarządzaniem produkcją oraz dystrybucją.Poza znajomością rynku ERP, posiada również wiedzę związaną z modelowaniem i zarządzaniem procesów biznesowych w średnich i dużych organizacjach.

Paweł Marks - Prezes Zarządu, Systemy Przetwarzania i Integracji Danych sp. z o.o.

Absolwent kierunku Informatyka wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora informatyki. Ukończył również studia podyplomowe Zarządzanie organizacjami na Wydziale Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu. Autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu strumieniowego przetwarzania danych zaprezentowanych na konferencjach krajowych i zagranicznych. W latach 2003-2012 zdobywał doświadczenie naukowe w Zakładzie Teorii Informatyki PŚ. Równocześnie od 2006 roku brał udział projektach informatycznych związanych z przetwarzaniem dużych zbiorów danych z branży medycznej i ubezpieczeniowej, w których kluczowa była wydajność przetwarzania. Prezes i współzałożyciel firmy Systemy Przetwarzania i Integracji Danych sp. z o.o., w której odpowiedzialny jest za architekturę i projektowanie tworzonych rozwiązań informatycznych.

Artur Głodek - Ekspert w dziale analiz biznesowych, eq system sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na wydziale zarządzania. Ekspert z 24-letnim doświadczeniem, które systematycznie budował od 1995 roku – najpierw pracującw firmie produkcyjnej na stanowiskach - planisty, koordynatora procesów produkcyjnych oraz kierownika planowania produkcji.Kolejnym etapem w jego karierze była rola specjalisty od systemów klasy APS, a w końcu - eksperta w dziale analiz biznesowychw eq system.
Przez klientów doceniany przede wszystkim za bardzo dobre zrozumienie ich indywidualnych problemów oraz ograniczeń procesów, z którymi muszą się mierzyć. Podczas współpracy skupia się przede wszystkim na praktycznych aspektach wprowadzanych usprawnień. Na swoim „sumieniu” ma ponad 200 firm z różnych branż, o różnej wielkości i specyfice, w których analizował procesy pod względem zarządzania logistyką produkcji. U klientów szuka wartości dodanej, skupia się na analizie aktualnej sytuacji i znalezieniu miejsc, w których warto uzupełnić braki. Nie jest zwolennikiem zmiany dla samej zmiany, dla niego musi mieć ona sens i wpływać na lepsze funkcjonowanie całej organizacji. Umiejętność strategicznego myślenia pomaga mu zarówno w pracy, jak i „na boisku”, gdzie najchętniej spędza swój wolny czas, grając w piłkę nożną lub siatkówkę. Sporty zespołowe zawsze były jego mocną stroną.Być może właśnie dlatego w swoich działaniach opiera się na wspólnym wypracowaniu rozwiązań, a nie podążaniu utartymi ścieżkami.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki