PRELEGENCI


 

Image

Izabela Miazgowska - Head of Property Management, Knight Frank Sp. z o.o.

Posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Pracowała dla szerokiego spektrum klientów i realizowała w ich imieniu przyjęte strategie. Była zaangażowana w transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości, negocjowanie umów najmu, a także zarządzanie nieruchomościami.
Dołączyła do Knight Frank w 2013 roku jako Zarządca Nieruchomości, a następnie awansowała na stanowisko Opiekuna Klienta. W tym czasie Izabela współpracowała z kilkoma znaczącymi polskimi i międzynarodowymi funduszami, zarządzając ich portfelami nieruchomości w zakresie utrzymania najwyższego standardu usług podnoszących wartość nieruchomości. Obecnie jest Dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami i odpowiada za kierowanie i nadzorowanie zespołu 42 osób pracujących w 6 miastach w Polsce. Izabela jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości – licencja nr 23185, a także licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami – licencja nr 2611.

Image

Adam Florczyk - Senior Associate w Colliers International w Krakowie

Specjalizuje się w doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Colliers International dołączył w 2016 roku. Pełni funkcję Associate w krakowskim biurze, gdzie odpowiada za reprezentację najemców powierzchni biurowych, koordynację transakcji najmu, nawiązywanie oraz utrzymanie relacji z klientami na rynku lokalnym. Współpracuje z firmami z sektorów: finansowego, prawa, audytu, medycyny, IT, nowych technologii itd.

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Piotr Gajewski - Dealer Account Manager, Corporate & Education Solutions Business Unit, Professional Solutions Europe, a division of Sony Europe Ltd

Image

Maciej Karcz - Project Manager, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Ukończył studia w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Budownictwo zdobywając tytuł Inżyniera. Jest związanyz Cushman&Wakefield od 2 lat. W ramach regionalnych struktur firmy zbudował silny zespół w Krakowie oraz we Wrocławiu. Odpowiada za koordynację projektów w Polsce południowej. Wśród jego klientów można wymienić m.in.: IWG Spaces, Regus, CITI Bank, MonoSol.

 

Image

Maciej Wiśniewski - Członek Zarządu IFMA Polska

Entuzjasta innowacyjności i nowych rozwiązań, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach usług dla nieruchomości oraz Facility Management. Przez ostatnie 10 lat pracy w międzynarodowych korporacjach, Sodexo i Apleona HSG (wcześniej Bilfinger HSG), odpowiadał za rozwój biznesu, nowych produktów i usług, nadzorował działania implementacyjne oraz marketingowe, prowadził również procesy zakupowe.
Obecnie, poza swoją działalnością w ramach spółki Loredo RES (doradztwo i usługi dla nieruchomości), aktywnie działa w wielu stowarzyszeniach obejmujących obszary FM, w tym również IFMA Polska, gdzie jest Członkiem Zarządu. W ramach działalności w IFMA Polska dzieli się swoim doświadczeniem oraz wspiera organizację w obszarach związanych z nowymi technologiami oraz innowacjami na rynku nieruchomości. Wspólnie z IFMA Polska będzie przygotowywał cykl warsztatów tematycznych obejmujących m.in. obszary związane z szeroko rozumianymi zagadnieniami PropTech aby podnosić świadomość branży oraz przygotować ją na zmiany, które wywoływane są przez zmiany form prowadzenia nowych inwestycji.

Image

Piotr Knez - Główny Projektant i Wiceprezes Zarządu, URBA ARCHITECTS

Partner Zarządzający, Członek Zarządu Urba Architects / Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.
Doświadczenia związane z certyfikacją WELL Building Standard oraz BREEAM na przykładzie certyfikatów BREEAM Outstanding dla dwóch projektów budynków biurowych w Krakowie.

Image

Hubert Kurek - Key Account Manager, A+V

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie zaawansowanych rozwiązań multimedialnych w przestrzeniach biurowych i konferencyjnych zwiększających efektywność pracy i wizerunek moich klientów.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.