PRELEGENCI


 

Image

Mariusz Halaczek - Salesforce Architect, Devoteam
Od ponad 12 lat zajmuję się transformacjami organizacji, pomagając im osiągać ich cele poprzez wdrażanie i optymalizacje systemów informatycznych. Salesforce Education Cloud Consultant, obecnie wspierający Polskie uczelnie w cyfrowej transformacji.

Image

Kacper Ptasiński - Professional Services Manager, Devoteam
Przez ostatnie 8 lat pomógł setkom firm i tysiącom użytkowników "przenieść się do chmury" i zmienić styl ich codziennej pracy. Google Certified Professional Cloud Architect oraz Google Certified Professional Collaboration Engineer. Pasjonat nowych technologii oraz automatyzacji otaczającego go świata.

Image

Piotr Gajewski - Dealer Account Manager, Corporate & Education Solutions Business Unit, Professional Solutions Europe, a division of Sony Professional

Image

Szymon Łuska - B2B Manager, Optoma

Od ponad 15 lat związany z branżą IT. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki.
Miłośnik nowych technologii w szczególności oprogramowania które można wykorzystać w praktyce. Prywatnie kibic jak i gracz siatkówki oraz miłośnik sportów wodnych.

Image

Bartosz Barański - AV Account Manager, Optoma

W Optoma Poland odpowiedzialny za rozwiązania profesjonalne, urządzenia laserowe i ściany LED. Od ponad 10 lat związany z rynkiem projektorów i produktów AV, mający doświadczenie techniczne oraz stały kontakt z oferowanymi rozwiązań. Pasjonat nowych technologii z najróżniejszych dziedzin, a w wolnych chwilach programista.

Image

Paweł Kozłowski - pełnomocnik dyrektor ds. informatyzacji w Centrum Kompetencji Cyfrowych UW
Od prawie 11 lat zajmuję się e-learningiem oraz budowaniem i wdrażaniem narzędzi do pracy zdalnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jako pełnomocnik dyrektor ds. informatyzacji w Centrum Kompetencji Cyfrowych UW koordynuje prace techniczne związane z rozbudową i utrzymaniem ogólnouniwersyteckich platform Kampus, szkoleniem administratorów oraz realizacją projektów związanych z e-edukacją i nie tylko.

Image

dr Anna Grygoruk - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki, pedagog, kulturoznawca, terapeuta, socjoterapeutą, specjalista ds. ZZL. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, Instytutu Badań Edukacyjnych MENiS, Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Białostockiej. Adiunkt na Wydziale Humanistycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi szkoleniowiec, trener, właściciel firmy szkoleniowej. Specjalista w zakresie wykorzystania metody projektu podmiotowego, e-nauczyciel i Metodyk Nauczania Zdalnego certyfikowany przez Stowarzyszenie E-Learningu Akademickiego, ekspert Sieci Edukacji Cyfrowej KOMETA, zafascynowana e-learningiem i wykorzystaniem nowych technologii w procesie dydaktycznym, w tym technologii VR, AR, MR, IA oraz aktywnych metod kształcenia, w tym metody projektu i gamifikacji. Finalistka Ogólnopolskiego Kursu TOP HR MANAGER 2015 na podstawie autorskiego projektu badawczego dotyczącego motywowania pracowników organizacji wirtualnej. Wyróżniona dyplomem Rektora AHE za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej w roku 2013, 2016 i 2018. Uczestniczka wielu szkoleń, spotkań naukowych i konferencji.
Autorka szkoleń, skryptów dla nauczycieli i materiałów dydaktycznych oraz artykułów naukowych z zakresu:
•Wykorzystania TIK w edukacji,
•Nauki programowania na wszystkich etapach edukacyjnych,
•Prawa oświatowego,
•Przemocy wobec dzieci,
•Indywidualizacji nauczania i edukacji włączającej,
•Pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Współpracuje z różnymi ośrodkami akademickimi m.in. Akademią Pedagogiki Specjalnej, Wydziałem Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższą Szkołą Bankową oraz Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego.

Image

Bartłomiej Serafinowicz - Adwokat, LAWMORE
Adwokat izby warszawskiej stale współpracujący z kancelarią LAWMORE Maciejewicz Jaraczewski sp. k. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie konkurencji oraz własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa ochrony danych osobowych oraz prawa autorskiego. Realizował szereg audytów ochrony danych osobowych w branży nowych technologii, jak również sporządzał i negocjował szereg umów dotyczących tworzenia i licencjonowania oprogramowania. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane zarówno z bieżącą obsługą klientów korporacyjnych, start upów z branży informatycznej, jak i prowadzeniem sporów sądowych, których przedmiotem są prawa własności intelektualnej.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.