PRELEGENCI


 

Image

Krystian Nowacki - IT presales, Huawei

Od prawie 6 lat jest zaangażowany w rozwiązania klasy Enterprise, projektując i wdrażając kompletne środowiska IT w ramach rozwiązań serwerowych, macierzy dyskowych, oprogramowania do wirtualizacji, UPS oraz wszelkich zmiennych środowiskowych które towarzyszą w tych wyzwaniach. Obecnie jako inżynier Huawei IT presales wspiera handlowe oraz techniczne działania w dystrybucji S4E S.A VAD będąc jednocześnie częścią zespołu Huawei oraz działając na pokładzie autoryzowanego partnera serwisowego.

Image

Tomasz Wojda - Business Dvelopment Manager, Huawei Polska

Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydział elektryczny. Od 20 lat związany z rynkiem systemów zasilania gwarantowanego UPS. W Huawei, odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań do Data Center.

Image

Kornel Kundzicz - Architekt Systemów Informatycznych, Pamięci Masowe & Systemy Bezpieczeństwa Danych w Infonet Projekt SA

Specjalista w zakresie projektowania rozwiązań opartych o systemy storage. Od wielu lat doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorcom oraz organizacjom sektora publicznego jak budować efektywne i zoptymalizowane środowiska IT, a także jak mądrze inwestować w rozwój infrastruktury IT. Certyfikowany praktyk z dużym doświadczeniem wdrożeniowym. Trener i wykładowca na licznych warsztatach i szkoleniach kompetencyjnych.

Image

Konrad Wójcik - Product Manager ds. IT i Data Center, Rittal

Product Manager IT grupy produktowej Rittal skoncentrowanej w obszarach rozwiązań spółki dla sektora informatyki i telekomunikacji, ekspert w tworzeniu koncepcji i realizacji Data Center. Posiada 17 letnie doświadczenie w branży IT, automatyki przemysłowej oraz energetycznej. Zajmuje się wsparciem technicznym, opracowaniem koncepcji i realizacją projektów IT.

Image

Sebastian Zasina – Solution Architect, Schneider Electric

W branży IT/Telco od 15 lat, gdzie zdobywał doświadczenie na stanowiskach związanych z technicznym wsparciem sprzedaży, product managementem i realizacją projektów. Pracował dla operatorów telekomunikacyjnych i dostawców/integratorów na szczeblach od inżyniera presales po dyrektora działu projektów i realizacji. Od 2020 w Schneider Electric, jako Architekt Rozwiązań Data Center dla regionu CEE, wspiera dział sprzedaży w zakresie wielobranżowych koncepcji technicznych Data Center oraz monitoringu infrastruktury IT. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Wojskowej Akademii Technicznej. Prywatnie pasjonat biegania po górach i fotografii.

Image

Cezary Gutowski – Sales Support Manager UPS, Schneider Electric

Od roku 2003 związany z rynkiem infrastruktury fizycznej dedykowanej dla serwerowni. Zajmował się zarówno rozwojem sprzedaży dystrybucyjnej w Polsce oraz krajach nadbałtyckich jak i brał udział w dużych projektach Data Center. Od 2013 roku związany ze Schneider Electric Polska. Absolwent Wydziału Ekonomii i Technik Komputerowych w Prywatnej Wyższej Szkole Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie.

Image

Mariusz Jakubiec – Area Sales Manager, Precision Cooling Systems, Schneider Electric

Od 2002 roku związany z systemami klimatyzacji precyzyjnej w obszarze obiektów IT. Brał udział w rozwoju sprzedaży systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz uczestniczył w wielu dużych projektach Data Center realizowanych w Polsce Południowej. W Schneider Electric Polska od 1 grudnia 2017 roku. Odpowiedzialny za rozwój sprzedaży systemów klimatyzacji precyzyjnej w obszarach Data Center na rynku Polski Południowej. Do głównych zadań należy współpraca z biurami projektowymi, wsparcie partnerów oraz użytkowników końcowych w zakresie projektowania rozwiązań klimatyzacyjnych dla krytycznych potrzeb IT.  Absolwent wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH w Krakowie.

Image

Paweł Orzechowski - Lead Architect, Indevops

Ma ponad dwie dekady profesjonalnego doświadczenia w branży IT, od stanowiska inżyniera wsparcia technicznego, poprzez architekta rozwiązań i konsultanta przedsprzedażowego, aż do roli CTO/COO, a obecnie CEO i Product Owner w INDEVOPS. Wielki fan kultury DevOps, dzielenia się wiedzą, aktywnej współpracy między zespołami i dostarczania rozwiązań, które zapewniają najlepsze doświadczenie użytkowników/klientów. Prywanie uwielbia grać w tenisa i wypocząć bez dostępu do sieci przy dobrej książce.

Image

Paweł Kowalski - Technical Account Manager, Indevops

Konsultant, Architekt i Presales z 20-letnim doświadczeniem w branży IT, z czego 15 lat w obszarze monitorowania i zarządzania usługami biznesowymi. Ma za sobą prawie 40 małych i dużych wdrożeń systemów monitorowania, w Polsce i na świecie, obsługujących wszystkie obszary i funkcjonalności IT. Od niedawna fascynat automatyzacji w IT. Prywatnie entuzjasta opensource, żeglarz i fascynat Snooker'a.

Image

Robert Jackowski - Utrzymanie i Obsługa Usług Data Center, Zespół Utrzymania Centrum Danych / Departament Infrastruktury Informatycznej, mBank

Od 19 lat buduje i wykonuje kompleksowe projekty infrastruktury Data Center. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania układów zasilania, klimatyzacji, gaszenia, szeroko pojętego security. Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą i utrzymaniem Data Center.

Image

Hieronim Dąbrowski - Associate, Domański Zakrzewski Palinka (DZP)

Prawnik, członek Praktyki IP&TMT. Specjalizuje się w prawie komunikacji elektronicznej, w prawie własności intelektualnej, w prawie nowych technologii oraz w bezpieczeństwie informacji. Od wielu lat zainteresowany nowymi technologiami i ochroną prywatności, m.in. laureat II miejsca w IX edycji konkursu dla studentów zorganizowanego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych, współautor projektu Kodeksu postępowania RODO dla branży centrów handlowych. Absolwent Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, Center for American Law Studies, a także Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Szkole Głównej Handlowej.

Image

Katarzyna Gorzkowska - Prawnik, APLAW Artur Piechocki

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prywatności. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego i handlowego. Pełni także funkcję Inspektora Ochrony Danych. Uczestniczy we wdrożeniach projektów w obszarach IoT, blockchain i RODO. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz artykułów na łamach Dziennika Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej. Członek Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes” oraz grup roboczych ds. Internet of Things i Cyberbezpieczeństwa działających w Ministerstwie Cyfryzacji.
Absolwentka Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie i studiów podyplomowych: Prawo Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim, Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji na Uczelni Łazarskiego oraz Cyberbezpieczeństwo i Informatyka śledcza na Uczelni Łazarskiego. Ukończyła również Szkołę Praw Własności Intelektualnej prowadzoną przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza (Centrum IP) w Warszawie. Uczestniczyła w szkoleniach z mediacji, zarządzania organizacjami i projektów CSR.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.