PRELEGENCI


 

Image

Jacek Bajson – Doradca podatkowy, Grupa ETL

Jest doradcą podatkowym, ekspertem Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. W latach 2010- 2014 przewodniczący Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, a od 2018 członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził wykłady na Podyplomowych Studiach Międzynarodowych Strategii Podatkowych na SGH oraz konferencjach organizowanych m.in. przez Ernst &Young, MDDP, PwC, BDO, TPA Horwath, Infor, Institute for International Research, Top Consulting, podatkowe koło naukowe Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Fundację Rozwoju Rachunkowości, Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Jest autorem wielu publikacji o tematyce podatkowej oraz nagradzany i rekomendowany w rankingach redakcji „Rzeczpospolita” w kategorii najlepszy doradca podatkowy w Polsce w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Image

Nicole Gerwat – Radca prawny, Kancelaria Raczkowski

Nicole posiada kilkuletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze pracodawców z zakresu szeroko pojętego prawa HR, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii zatrudniania i zwalniania pracowników, w tym najwyższej kadry menedżerskiej. Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Doradza międzynarodowym korporacjom i wiodącym polskim firmom m.in. z branży handlowej, farmaceutycznej i nowych technologii. Jest propagatorką digitalizacji dokumentów w biznesie. Doradza w procesie eliminacji formy papierowej z działów HR.

Image

Tomasz Kielek - Kierownik zespołu sprzedaży, Scanye Sp. z o.o.

Absolwent kierunku "Finanse i Rachunkowość" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonat sprzedaży i marketingu. W zawodzie kieruje się zasadą, że nigdy nie sprzedałby czegoś, czego sam by nie kupił. Wdrożył oprogramowanie Scanye do 272 biur rachunkowych.

 

Image


Monika Pietruszyńska - Senior Sales Manager,ASTRAFOX Sp. z o.o.

Posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie systemów biznesowych: workflow, ERP, CRM, BI. Pomaga optymalizować procesy biznesowe w firmach. Absolwentka PW, SGH. Sprzedaje, negocjuje oraz prezentuje AMODIT. Uwielbia teatr oraz podróże.  

 

Image

Karol Flaziński - Product Marketing Manager , Sage sp. z o.o.

Marketer i pasjonat nowych technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT oraz elektroniki użytkowej. W Sage odpowiada za komercjalizację programów dla biznesu oraz współpracę z partnerami technologicznymi. Absolwent studiów magisterskich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów Marketingu w Sporcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Lubi mądrą pracę i utożsamia się ze słowami „więcej nie znaczy lepiej”. 

Image

Beata Kaźmierczak - Właciciel, GRUPA KSIĘGOWYCH I DORADCÓW BEATA KAŹMIERCZAK

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalność: Rachunkowość i Finanse. Aplikuje na tytuł biegłego rewidenta, ma zdanych większość egzaminów. Zwolenniczka posiadania wszechstronnej wiedzy w zawodzie księgowego, uczestniczyła w niezliczonej ilości szkoleń, konferencji, kongresów, ukończyła też kilka kursów, w tym w Sztokholmie i Tallinnie w zakresie Wymagań Standardów Międzynarodowych dla Rozwoju Biznesu, a także kurs menadżerski przy Instytucie Rozwoju Biznesu zakończony najwyższym stopniem: „Profesjonalne Umiejętności Menadżerskie”.
Praktyk na stanowiskach kierowniczych od 1992 roku. Autorka planu restrukturyzacji oraz negocjatorka w procesie restrukturyzacji w wielooddziałowej organizacji non profit, w której pełniła obowiązki Zastępcy Dyrektora. Laureatka II miejsca w konkursie na Głównego Księgowego Miasta Gniezna.
Kierownik merytoryczny wdrożeń systemów księgowych oraz autorka rozwiązań controllingowych. Pionierka zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w księgowości.
Od 2010 roku prowadzi wraz z mężem certyfikowane przez Ministra Finansów biuro rachunkowe pod nazwą: GRUPA KSIĘGOWYCH I DORADCÓW w siedzibie wybudowanej dzięki wykorzystaniu dotacji unijnej. Biuro jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz posiada Certyfikat Centrum Informacji Księgowej jako partner merytoryczny.
W obliczu jednoczesnej utraty całego sprzętu elektronicznego, upadłości największych klientów w czasie kryzysu gospodarczego, traumatycznej sytuacji osobistej i dodatkowo transformacji branży w kierunku wielu alternatywnych, tanich rozwiązań do księgowości, usług prowadzonych przez sieci bankowe i konieczności współistnienia z nimi na jednym rynku, wyszła zwycięsko dzięki indywidualnemu podejściu do klientów, szczególnej dbałości o nich, stawianiu na doradztwo oraz szczerej trosce o pracowników.
Propagatorka idei Sokratesa: „Wiem, że nic nie wiem”. Pasjonatka prawa oraz psychologii w biznesie. Prywatnie: miłośniczka ogrodów z zacięciem architektonicznym.

  

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.