PRELEGENCI


 

Image

Kamila Kurkowska - CEO, Firemind
Menedżerka, innowatorka, kierowniczka merytoryczna studiów podyplomowych „Legaltech i innowacje w branży prawniczej” na Uniwersytecie SWPS, ambasadorka European Legal Tech Association w Polsce, nominowana do nagrody European Women in Legal Tech, sędzia i mentorka podczas Global Legal Hackaton 2020 i 2021, współtwórczyni dwóch startupów Legaltech i CEO Firemind.

Image

Tomasz Palak - radca prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Palak
Radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie (m.in. „Wprost”). Pięciokrotnie na podium konferencji I Love Marketing, występował również na Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Rozmowy z nim prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz Dzień dobry TVN. Organizator cyklicznego wydarzenia Crash Mondays. Prywatnie gitarzysta.

Image

dr Joanna Roszak – doradca w zakresie marketingu usług prawniczych
Od dwudziestu lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym, marketingiem i rozwojem działalności kancelarii prawnych. Pomaga kancelariom prawnym i indywidualnym prawnikom odkrywać ich mocne strony i na ich bazie budować skuteczne strategie rozwoju i promocji. Specjalizuje się w kompleksowych i długofalowych kampaniach komunikacyjnych, wizerunkowych i sprzedażowych, realizowanych w oparciu o Internet i media społecznościowe. Wspiera procesy rekrutacyjne na stanowiska prawnicze. Autorka licznych publikacji z zakresu marketingu usług prawniczych.

Przemysław Jabłoński - Doradca Klienta w Wydawnictwie C.H.Beck

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z kancelariami prawnymi.
Fascynat nowoczesnych technologii. Prowadzi liczne warsztaty oraz prezentacje z najlepszych strategii wykorzystania Systemów Legalis oraz Iuscase w pracy dużych i małych kancelarii.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.