PRELEGENCI


 

Image

Marcin Grygielski - ECSEI Commercial Sector Manager, Genesys Polska
Od 2016 roku odpowiada za sprzedaż rozwiązań Genesys do sektora komercyjnego w regionie Europy Centralnej, Środkowej i Wschodniej. Specjalizuje się w rozwiązaniach chmurowych oraz subskrypcji. Wcześniej sprawował stanowisko dyrektora regionalnego w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej w Interactive Intelligence. Wprowadził firmę na polski rynek i w ciągu prawie dziesięciu lat rozwinął ją do pozycji jednego z największych graczy w zakresie rozwiązań obsługi klienta. Specjalizuje się w systemach call/contact center, komunikacji zunifikowanej i współpracy biznesowej.

Image

dr n. ekon. Anna Gawrońska - Lider obszaru ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia, Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania

Doktor nauk ekonomicznych, Adiunkt, Kierownik Centrum Standaryzacji oraz członek Rady Naukowej w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Doradza w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia. Uczestniczy w projektach badawczych międzynarodowych z zakresu standardów w obszarze tzw. e-zdrowia, w tym jako kierownik projektu (Antilope, epSOS, openMedicine) oraz w projektach komercyjnych krajowych z zakresu logistyki. Dodatkowo bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia. Ściśle współpracuje z głównymi interesariuszami w obszarze ochrony zdrowia w Polsce, tj. Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia HL7, Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia.

Image

dr n. ekon. Anna Gawrońska - Lider obszaru ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia, Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania

Uczestniczy w projektach międzynarodowych z zakresu standardów w e-zdrowiu (Antilope, epSOS, openMedicine, UNICOM) oraz w projektach krajowych z zakresu logistyki. Wspiera polskie szpitale w zakresie wdrażania rozwiązań, umożliwiających automatyzację i racjonalizację procesów logistycznych. Bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia i zarządzania procesowego w szpitalach. Współpracuje z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum e-Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia HL7, członek Rady ds. Interoperacyjności oraz Polskiego Towarzystwa Logistycznego.

Image

Innocenta Dźwierzyńska - założycielka Medtransfer platformy do przesyłania badań obrazowych  oraz Mednavi aplikacji dla pacjentów informującej "jak i gdzie leczyc raka". Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego.

Image

Karol Przystalski - założyciel i CTO firmy Codete i Medtransfer

Uzyskał tytuł doktora nauk technicznych z Informatyki w 2015 roku na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. 

Image

Łukasz Saran - Pełnomocnik Zarządu ds. Bezpieczeństwa Informacji,Inspektor Ochrony Danych, ESKOM IT Sp. z o.o.

w firmie ESKOM pełni rolę Pełnomocnika ds. Zintegrowanego Sytemu Zarządzania oraz Inspektora Ochrony Danych, świadcząc usługi również dla klientów ESKOM. Ukończył prawo na UMCS i MBA na University of Central Lancashire. Pracował wcześniej w NASK i Altkom Akademii, gdzie pełnił role Pełnomocnika Zarządu ds. Jakości i Bezpieczeństwa Informacji oraz Administratora Bezpieczeństwa Informacji, a później Inspektora Ochrony Danych. Od wielu lat jest audytorem wiodącym systemów jakości opartych o ISO 9001 (TUV Thuringen) i bezpieczeństwa informacji ISO 27001 (Dekra Certification). Prywatnie fan polityki, literatury i muzyki rockowej.

Image

Patryk Wiktor – Dyrektor Rozwoju, Micro Solutions

całym sercem zaangażowany w budowanie relacji i otwarte rozmowy z pracownikami laboratoriów. Dociekliwy w szukaniu sedna problemu, skupiony na dostarczaniu celowanych rozwiązań. Wierzy w moc empatii i robienia właściwych rzeczy nawet kiedy nikt nie patrzy.

Image

Wojciech Wróbel - Business Development Manager Data Protection, Fujitsu

W Fujitsu odpowiada za techniczne wsparcie sprzedaży przy projektach z zakresu infrastruktury IT: Data Center i Data Protection. Blisko 20-letnie doświadczenie w technologiach IT zdobywał w sektorze informatycznym, bankowym i telekomunikacyjnym. Od ponad 20 lat związany z Fujitsu.

Image

Sebastian Zasina – Solution Architect, Schneider Electric

W branży IT/Telco od 15 lat, gdzie zdobywał doświadczenie na stanowiskach związanych z technicznym wsparciem sprzedaży, product managementem i realizacją projektów. Pracował dla operatorów telekomunikacyjnych i dostawców/integratorów na szczeblach od inżyniera presales po dyrektora działu projektów i realizacji. Od 2020 w Schneider Electric, jako Architekt Rozwiązań Data Center dla regionu CEE, wspiera dział sprzedaży w zakresie wielobranżowych koncepcji technicznych Data Center oraz monitoringu infrastruktury IT. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Wojskowej Akademii Technicznej. Prywatnie pasjonat biegania po górach i fotografii.

© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead