PRELEGENCI

Ryszard Zawadzki - Dyrektor Placówki Partnerskiej, Aviva

Mentor i szkoleniowiec. Od 19 lat jest czołowym doradcom w Polsce. Jest czternastokrotnym, już dożywotnim członek MDRT: Nowy Orlean – 2005, San Diego – 2006, Denver Colorado – 2007,Toronto Kanada – 2008, Vancouver – 2010, Atlanta – 2011, Los angeles – 2012, Filadelfia – 2013, Toronto – 2014, Nowy Orlean – 2015, Vancouver – 2016 , Orlando - 2017, Los Angeles - 2018 (jeden z 4 agentów z taką ilością w Polsce!)
Bierze udział w kongresach LIMRA – organizacji zajmującej się badaniem, rozwojem rynku finansowego.

Damian Zawadzki - autor bloga www.uczciwieoubezpieczeniach.pl

Od 8 lat związany z ubezpieczeniami i finansami. Magister prawa i szkoleniowiec. O swoim doświadczeniu mówi: "Przez te wszystkie lata widziałem zadowolonych klientów oraz tych, którzy poprzez źle dobrane produkty byli załamani wysokością wypłat, a nawet ich brakiem. Skłoniło mnie to do stworzenia edukacyjnego bloga na temat ubezpieczeń i inwestycji, który mam nadzieję będzie drogowskazem i przewodnikiem przy zakupie polis".

Michał Daras – Business Development Manager,dcs.pl sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od początku kariery zawodowej związany z budową i implementacją złożonych systemów telekomunikacyjnych, w tym dla największych operatorów telekomunikacyjnych działających w Polsce. Doświadczenia uzyskane w branży bankowej, energetycznej i telekomunikacyjnej od pięciu lat wykorzystuje w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych systemów dla rynku ubezpieczeniowego. Współpracuje zarówno z dużymi korporacjami ubezpieczeniowym i jak i multiagencjami.

Anna Gomza - Ekspert komunikacji omnichannel w Tide Software Sp. z o.o.

Z branżą telekomunikacyjną związana od 8 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w działach sprzedaży i obsługi klienta B2B największych polskich operatorów GSM. Aktualnie specjalizuje się w doborze narzędzi wspomagających promocję i zarządzanie kampaniami dla klientów Tide Software. Pracuje między innymi dla firm z branży: ubezpieczeniowej, finansowej, windykacyjnej, call center oraz retail. Absolwentka SGH na kierunku Ekonomia.

Przemysław Zawadzki - Kierownik Zespołu Sprzedaży w Tide Software Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat związany z branżą telekomunikacyjną. Swoje doświadczenie budował u jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Odpowiadał za współpracę z większością firm call i contact center na rynku polskim. Pasjonat segmentu Telco. Pomaga firmom w doborze narzędzi do wielokanałowej komunikacji z ich klientami. Aktualnie odpowiada za zespół sprzedaży, utrzymanie i budowanie portfolio klientów Tide Software.

Bartosz Wojno - Radca Prawny, Łyszkiewicz Tarasiuk Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Wieloletni pracownik urzędów obsługujących organy nadzoru ubezpieczeniowego. Od 2012 r., jako naczelnik wydziału obsługi prawnej w Departamencie Prawnym Urzędu KNF odpowiadał za obsługę prawną w zakresie nadzoru ubezpieczeniowego i emerytalnego oraz licznych zagadnień międzysektorowych. Od 2002 r. czynny uczestnik wszystkich istotnych krajowych prac legislacyjnych dotyczących rynku ubezpieczeniowego. Prelegent na licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach dotyczących zagadnień ubezpieczeniowych. Wykładowca, autor publikacji z dziedziny cywilnego i publicznego prawa ubezpieczeniowego w uznanych periodykach oraz monografiach zbiorowych, współautor komentarza Prawo Rynku Kapitałowego oraz komentarza do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Dorota Jezierska - Dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie/ Biura Ubezpieczeń Osobowych
SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A./ SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym oraz studiów podyplomowych z zakresu Ubezpieczeń na życie (Akademia Finansów w Warszawie) oraz Medycyny ubezpieczeniowej i orzecznictwa (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w krajowych i międzynarodowych Towarzystwach Ubezpieczeń między innymi: Royal PBK, Zurich Handlowy, Norwich Union, CitiInsurance/ MetLife, Nationale Nederlanden oraz Signal Iduna. Zdobywała doświadczenia w wielu obszarach operacyjnych spółek między innymi w: ocenie ryzyka ubezpieczeniowego (underwritingu), obsłudze wniosków i polis, likwidacji roszczeń/ szkód, tworzeniu produktów, zarządzaniu call center oraz zarządzaniu ryzykiem w ubezpieczeniach zdrowotnych i życiowych. Jest ekspertem z zakresu obsługi procesów operacyjnych END to END, optymalizacji i automatyzacji procesów między innymi przykładowymi rozwiązaniami, które udało się wdrożyć to: automatyczny underwriting, tele-underwriting, tele-claims, e_claims oraz e-wniosek.

Monika Szaraniec - Profesor Nadzwyczajny, Katedra Prawa Cywilnego i Gospodarczego, Wydział Finansów i Prawa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor nadzwyczajny w Katedrze Prawa Cywilnego i Gospodarczego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, radca prawny, autorka ponad 70 publikacji, w tym dwóch monografii, z dziedziny publicznego prawa gospodarczego, w szczególności z zakresu ubezpieczeń gospodarczych.

Marta Zięba-Szklarska - Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego, €uropejska Federacja Doradców Finansowych Polska (€FFP POLSKA)

Ekspert w zakresie prawa pracy, HR, Kadr, Płac i Transgranicznego Zatrudnienia. Interim Manager w obszarze Doradztwa, Rozwoju Biznesu w Polsce i w projektach międzynarodowych również w obszarze prawa pracy, finansów osobistych i FinTech/InsurTech. Certyfikowany “Financial Adviser EFG® i EFC®” oraz Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego w European Federation of Financial Professionals in Poland. Członek zespołu ds. wpisania kwalifikacji na listę Ministerstwa Finansów w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w obszarze doradztwa i planowania finansów osobistych przygotowywanych w ramach prac z Instytutem Badań Edukacyjnych i instytucji tj. EFFP Polska, UE w Poznaniu i UE w Katowicach.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki