PRELEGENCI


 

Image

Kom. Dominik Rozdziałowski - Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa na kierunku Informatyka w ekonomii oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach na kierunku elektronika i telekomunikacja. Specjalizuje się w teleinformatyce. Biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Wieloletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, twórca Biura do Walki z Cyberprzestepczoscią KGP.

Image

Kacper Rączkowiak - Specjalista ds. ochrony danych osobowych, Grant Thornton sp. z o.o. sp. k.

Inspektor ochrony danych osobowych, prawnik. Obecnie inspektor ochrony danych osobowych w Grant Thornton Frąckowiak. Realizuje także zadania inspektora ochrony danych, czy też specjalisty ds. ochrony danych osobowych dla klientów Grant Thornton Frąckowiak. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą PN-ISO/IEC 27001:2017. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W przeszłości zajmował także stanowiska administratora bezpieczeństwa informacji. Łączył te funkcję z pracą w dziale prawnym dużej spółki giełdowej.

Image

Robert Zarański - Prezes, współwłaściciel KSIEGOWYDORADCA

Specjalizujący się w strategiach rozwoju biznesu, efektywności kosztowej, marketingu i sprzedaży oraz transformacji digital. Absolwent Programu Executive MBA. Ponad 19 lat doświadczenia w zarządzaniu, marketingu, nowoczesnych mediach i rozwoju produktów. Ekspert w ewolucji nowych firm i nowych wzorców monetyzacji, zarówno w mediach jak iw handlu elektronicznym. Twórca i szef wielu nowych firm i głównych zmian istniejącej już oferty. Kreatywny, nagradzany profesjonalista z głębokim rozumieniem rynku. Założyciel i dyrektor wykonawczy firm marketingowych i nowych usług technologicznych.Prywatnie pilot samolotowy, organizator lotniczych rajdów, żeglarz i podróżnik.

 

Image

Przemysław Bartkowiak - V-ce prezes, współwłaściciel KSIEGOWYDORADCA

Ekspert z dziedziny digital marketingu i transfomacji zespołów do nowoczesnych kanałów sprzedaży. Ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze startupów internetowych założyciel i prezes Revenue Group i Revenue Alley – spółek tworzących technologię do optymalizacji reklam w internecie. 20 letnie doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zespołami handlowymi zarówno w obszarze mediów (Agora, Grupa Netsprint) jak i FMCG (Danone).Wielokrotny prelegent konferencji branżowych w obszarze digital marketing i e-commerce, w latach 2008-2012 członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Prywatnie pasjonat narciarstwa, windsurfingu i kitesurfingu.

 

Image

Paweł Seliga - Senior Sales Executive, Exact Software Poland

absolwent Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Ma 25 lat doświadczenia w branży IT. Swoją karierę zawodową rozpoczynał od konsultacji i zarządzania projektami, od 15 lat skupiony na dostarczaniu rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Image

Justyna Patynowska - Product Manager, AURA Technologies Sp. z o.o.

absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim; swoją drogę zawodową związała jednak z branżą IT i firmą AURA Technologies Sp. z o.o. Obecnie jako product manager zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem systemu SaldeoSMART, w tym m.in. Odczytu oraz Elektronicznego obiegu dokumentów. Doskonała znajomość produktu oraz profesjonalizm działania przyczyniły się do sukcesu sprzedaży SaldeoSMART, który od kilku lat daje AURA Technologies miejsce w czołówce najlepszych firm wdrażających te rozwiązanie. Prywatnie wielbicielka zwierząt i szwedzkich kryminałów.

Image

 dr Jacek Matarewicz - Partner,adwokat, doradca podatkowy, Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o.

Adwokat i doradca podatkowy, specjalizuje się w podatku od towarów i usług (VAT) oraz akcyzie i cłach. Doradza podmiotom z wielu sektorów gospodarki, w szczególności z branży motoryzacyjnej, nieruchomościowej, deweloperskiej, finansowej oraz energetycznej, w tym spółkom posiadającym koncesje na dystrybucję, obrót, przesyłanie i wytwarzanie energii elektrycznej. Uczestniczy w procesach konsolidacji oraz przeglądach podatkowych największych polskich firm, a także w projektach obejmujących przegląd prawidłowości rozliczeń VAT.  Z sukcesem reprezentuje podatników w postępowaniach podatkowych oraz kontrolnych, a także przed sądami administracyjnymi. Autor kilkuset publikacji  z zakresu podatków i prawa.

Image

Bartosz Gayer - CFO, Trener i wykładowca

Dyrektor finansowy i finance business partner. Menadżer z kikunastoletnim doświadczeniem w roli CFO i controllera finansowego, wspierający zarządy i kadrę kierowniczą w podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych, optymalizacji procesów oraz tworzeniu taktycznych i strategicznych planów finansowych. Pasjonat pracy z klientem wewnętrznym i menadżerskich aspektów controllingu, żywiący silne przekonanie, iż kluczem do sukcesu menadżera finansowego jest dobre zrozumienie organizacji i jej procesów, a w konsekwencji bycie doradcą i business coachem. Trener biznesowy w zakresie finansów i propagator wiedzy na ich temat - jako wykładowca akademicki, a także autor artykułów, wystąpień i autorskich programów szkoleniowych. Mentor i co-founder startupu Fincastly.com.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.