PRELEGENCI


 

Image

Wojciech Prochaska – Kierownik Projektu Veolia Industry Polska

Od 5 lat prowadzi projekty z zakresu Facility Management dla szerokiego spektrum obiektów przemysłowych, logistycznych a także budynków użyteczności publicznej. Kieruje ofertowaniem dla Partnerów na terenie Polski, bierze udział w projektach globalnych realizowanych przez Grupę Veolia, kierowanych do Odbiorców poszukujących operatorów FM, zarówno na terytorium Polski jak i innych europejskich krajów. Ściśle współpracuje z innymi spółkami Grupy Veolia, celem optymalizowania i rozwijania zakresu współpracy z partnerami biznesowymi Veolii Industry Polska.

Image

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

Image

Piotr Gajewski - Dealer Account Manager, Corporate & Education Solutions Business Unit, Professional Solutions Europe, a division of Sony Europe B.V. Sp z.o.o.

Image

Maciej Gwiaździński –  Technical Manager, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat związany jest z branżą utrzymania technicznego nieruchomości na wszelkiego rodzaju obiektach: komercyjne, sportowe, muzealne. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, specjalność: Inżynieria Eksploatacji Instalacji Przemysłowych.

Image

Sylwester Marchewka – Technical Manager, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Sylwester  jest Kierownikiem Technicznym w Cushman & Wakefield dedykowanym obecnie do zarządzania technicznego obiektami biurowymi należącymi do portfolio Deka Immobilien oraz biurowcem Horizon Plaza, zlokalizowanym w Warszawie. Wcześniej z powodzeniem odpowiadał m.in. za zarządzanie i utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu CEDET w Warszawie.

Sylwester ściśle współpracuje z działem zarządzania. Jego obowiązku obejmują także bieżący kontakt z właścicielami jak również zapewnienie sprawnej komunikacji i dobrych relacji z partnerami biznesowymi.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Inżynierii środowiska i ma ponad 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu technicznym nieruchomościami komercyjnymi. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield w 2019 roku, pracował w firmie Spie Building Solutions.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.